پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

کشف ۲۷۷ قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۲۷۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات در سطح استان خبر داد.

به گزارش خوزآنلاین،سردار حیدر عباس زاده در تشریح جزئیات این خبر در خصوص مبارزه بی‌امان با دارندگان سلاح غیرمجاز، عاملان خریدوفروش سلاح و مهمات غیرمجاز و عاملان تیراندازی‌ها، اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت عمومی استان، طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با برنامه‌ریزی‌های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی، دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ابلاغ شد.

وی تصریح کرد: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های و تخصصی و تلاش مستمر در سطح استان در پنج روز گذشته با هماهنگی قضائی طی چندین عملیات پی‌درپی ۲۱۲ نفر از عاملان تیراندازی‌ها و دارندگان سلاح غیرمجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۳۵ قبضه سلاح جنگی و ۲۴۲ قبضه سلاح شکاری جمعاً ۲۷۷ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۷ هزار و ۴۷۸ عدد انواع فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی بیان کرد: نیروی انتظامی استان خوزستان مصمم هستند در مقابله با خریدوفروش سلاح، دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار