دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

اسکوچیچ: اشتباهات بچه گانه ای انجام دادیم/صفر تومان هم دریافتی نداشتیم!

سرمربی نفت آبادان گفت:نمی‌دانم چرا مقابل مسجد سلیمان مساوی کردیم و به پرسپولیس باختیم.

به گزارش خوزآنلاین،دراگان اسکوچیچ پس از تساوی یک بر یک نفت مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت:از این نتیجه خوشحال نیستم اما از اینکه بازیکنان متوجه شدند که چطور بازی کنند خوشحالم.خوب بازی کردیم و شانس های زیادی برای گلزنی داشتیم. در دو بازی قبلی بیماری کودکان گرفتیم و اشتباهات بچه گانه ای را انجام دادیم. از این اشتباهاتت اصلا راضی نیستم. نمی‌دانم چرا مقابل مسجد سلیمان مساوی کردیم و به پرسپولیس باختیم. این تفاوت بین یک باشگاه بزرگ و کوچک است. استقلال و پرسپولیس هم شاید اینطور بازی کنند، اما اینگونه گل‌های بچه گانه نمی‌خورند.

سرمربی نفت آبادان ادامه داد: ۶ موقیعت گل در این بازی داشتیم و اگر مقایسه کنید نشان می‌دهد که ما در شرایط خوب ‌مان قرار گرفتیم. در مورد گلزنی هم خودم نمی‌توانم بروم داخل و گل بزنم. ما شانس‌هایمان را در این بازی از دست دادیم.

اسکوچیچ در مورد اینکه زمانی که در ملوان بود و به فولاد آمد گفت که به خاطر بختیار رحمانی آمده و با این شرایط آیا امشب از عملکرد این بازیکن در ترکیب نفت راضی بود یا خیر، گفت: بختیار پس از مصدومیتی که داشت از دوران اوجش فاصله گرفت و افت داشت. اینکه او را جذب کردیم، هدفمان این بود که او را به روند سابقش بازگردانیم. بختیار بازیکن بزرگ و باهوشی است، اما الان هنوز آماده نیست. قطعا انتظارات و توقعات زیادی در آینده از او خواهیم داشت.

سرمربی نفت آبادان عنوان کرد: امسال بدون یار خارجی بازی می‌کنیم و یادم نمی‌آید که در ۵ سال گذشته به این شیوه بازی کرده باشیم. بچه‌های ما خیلی خوب کار می‌کنند در حالی صفر تومان هم دریافتی نداشته ایم. می‌توانستیم بهتر باشیم، اما اشتباهات این اجازه را نداد. امیدوارم بهتر شویم و اشتباهات بچه گانه را انجام ندهیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار