سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 21 May , 2024

  • یکشنبه / 22 سپتامبر 2019 / 09:04
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1865
  • خبرنگار : 104

آغاز رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس امروز (۳۱ شهریورماه) در اهواز

رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس امروز (۳۱ شهریورماه) در اهواز آغاز شد.

به گزارش خوزآنلاین،در نخستین روز از هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور، یگان های مختلف نیروهای مسلح خوزستان با حضور  نماینده ولی فقیه در استان ،استاندار خوزستان  مسولان استان و فرماندهان ارشد ارتش و سپاه در خوزستان در رژه بزرگداشت هفته دفاع مقدس، توان رزمی خود را به نمایش گذاشتند.

در این رژه، گروه ها و یگان های مختلف ارتش، بسیج، سپاه  پاسداران و نیروی انتظامی  قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران رابا اقتداربه نمایش جهانیان گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : ۴۰ سال قبل در چنین روزی پیامی ترس آور داشت و پیامش این بود که جهان میخواهد در مقابل انقلاب نو پا بایستند.

حجت السلام و المسلمین عبدالنبی موسوی فرد افزود: استکبار جهانی تمام امکانات خودش رو در قالب ۸۰کشور جهان بصورت رسمی و غیر رسمی از صدام حمایت کردند،امروز ما توانایی ساخت پهپاد شناسایی ،مدرن ترین تجهیزات نظامی و موشک های دور برد را داریم و میتوانیم با دشمنان مقابله کنیم.

وی در ادامه افزود: باید بدانیم مقاومت امروز ما مشمول نعمات الهی خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در این مراسم گفت : هرگونه تهدید در مرزهای کشور با پاسخ کوبنده نیروهای مسلح مواجه می شود

سردار حسن شاهوارپور ؛ امروزه نیروهای مسلح در استان خوزستان  و کشوربا تمام قوا آمادگی خود را برای مقابله با هرگونه تهدید اعلام می کندو امروز اعلام میکنیم نیروهای مسلح خوزستان محکم و استوار برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی آماده ایستاده ایم .
وی افزود دشمنان بدانند هرگونه تهدیدی در جای خود با پاسخ کوبنده ما مواجه خواهد شد،ما متحدین زیادی در نقاط مختلف داریم که در پاسخ به یاوه گویی های دشمنان آماده هستند.

سردار شاهوارپور در این مراسم گفت: سال گذشته حادثه ناگواری داشتیم و جمعی از همرزمان و سربازان و دیگر عزیزان توسط تروریست ها به شهادت رسیدند ، خون شهدا مایه اقتدار میشود.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز گفت نیروهای مسلح در آمادگی کامل به سر می برند و با بالاترین سطح آمادگی از مرزهای کشور حفاظت می کنند.

استاندار خوزستان نیز در این مدارس گفت: ایران در عمق استراتژیک خود به عنوان قدرت برتر محسوب می شود، دشمنان هر چه نفشه برای محدود کردن ایران طراحی کرده بودند امروز نقشه بر اب شده است و به فرمان رهبری امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

غلامرضا شریعتی در ادامه افزود: امروز نیروهای مسلح به عنوان زینت انقلاب کشور با هدایت رهبری امید کشورهایی مانند نیحریه، لبنان، سوریه و عراق و دیگر کشورها هستند.

وی گفت  امروز ایران اسلامی  با اقتدار در مقابل هیچ دشمنی سر تعظیم فرود نمی آورد و صنایع دفاعی ما روز به روز با تکیه بر خدا و جوانان در حال پیشرفت است و در گام دوم انقلاب با کمک خداوند متعال در همه عرصه ها در حال پیشرفت روز افزون هستیم .

برخی از مجروحین حادثه تروریستی سال گذشته در صف های رژه امسال حضور دارند

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار