سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 21 May , 2024

  • یکشنبه / 22 سپتامبر 2019 / 11:10
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1871
  • خبرنگار : 104

به بهانه آغاز هفته دفاع مقدس؛

مجروحان حمله تروریستی سال گذشته اهواز امروز مشتاق تر به مراسم آمد

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان گفت: مجروحان حمله تروریستی سال گذشته اهواز، امسال با اشتیاق بیشتری برای حضور در این مراسم داشتند.

به گزارش خوزآنلاین،سردار حسن شاهوار پور صبح امروز در آئین رژه نیروهای مسلح استان خوزستان در اهواز به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار: ایستادگی و مقاومت مردم ما در دفاع مقدس در تاسی از حرکت امام حسین (ع) و عاشورا بود.

وی افزود: در طول تاریخ انقلاب اسلامی، دشمنان حمله‌ها و هجمه‌های مختلفی را به کشور و مردم ما روا داشتند اما مردم ما هیچ‌گاه از نترسیدند و همیشه در برابر ظلم، تجاوز و حملات دشمنان با ایثارگری ایستادند.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(ع) استان خوزستان با بیان اینکه دشمنان از یادآوری پیروزی‌های نظام مقدس اسلامی ناراحت می‌شود، تصریح کرد: سال گذشته حمله تروریستی توسط پلیدترین گروه‌های تکفیری صورت گرفت.

شاهوار پور در ادامه بیان کرد: امسال مجروحان و بازماندگان حادثه سال گذشته بیش از دیگر افراد اشتیاق حضور در برنامه را داشتند.

وی با عنوان اینکه بیش از ۱۷هزار شهید ترور در کشور وجود دارد، گفت: بیش از ۲۰۰هزار شهید برای اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم شده و همچنان ایستادگی کرده‌ایم.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) افزود: همه مردم در هر سمت و مقام دولتی و نظامی که هستند  به رغم مشکلات همواره متحد در برابر دشمنان و هجمه‌هایشان ایستادگی کرده‌ایم.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار