جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳

Friday, 24 May , 2024

  • یکشنبه / 22 سپتامبر 2019 / 14:31
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1907
  • خبرنگار : 104

۸۰۰ دستگاه خودرو برای سرویس مدارس آبادان ساماندهی شدند

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری آبادان گفت: ۸۰۰ دستگاه خودرو برای جا به جایی دانش آموزان از خانه به مدرسه و مسیر برگشت در شهر آبادان ساماندهی شدند.

به گزارش خوزآنلاین،علیرضا بازفت روز یکشنبه اظهار داشت: این خودروها با هماهنگی شورای ترافیک شهرستان آبادان در قالب هشت شرکت پیمانکاری برای سرویس رفت و آمد دانش‌آموزان آبادانی ساماندهی شدند.

وی از انجام تست سلامت روانی رانندگان سرویس های مدارس برای نخستین بار در آبادان اشاره کرد افزود:رانندگی سرویس مدارس ملزم به ارائه تائیدیه بهداشتی هستند .

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری آبادان از والدین دانش آموزان خواست با سازمان تاکسیرانی و آموزش و پرورش برای نظارت و اجرای طرح ساماندهی سرویس مدارس همکاری کنند.

وی هدف از اجرای طرح ساماندهی سرویس مدارس را شفاف سازی ، رصد وسایل نقلیه فعال در سرویس‌ دانش‌آموزی و حفظ امنیت دانش آموزان عنوان کرد و افزود:مدارس ملزم به استفاده از سرویس های مورد تایید سازمان تاکسیرانی می باشند.

بازفت از والدین دانش آموزان خواست هر گونه تخلف در رابطه با سرویس مدارس را از طریق تلفن شماره ۵۳۳۴۴۴۷۵ گزارش دهند.

وی اظهار داشت:انتظار داریم خانواده‌ها ، سازمان تاکسیرانی شهرداری آبادان و مدارس در اجرای هر چه بهتر طرح ساماندهی سرویس م دارس همکاری کنند تا دانش آموزان در امنیت هر چه بیشتر در مسیر خانه تا مدرسه و برگشت تردد کنند.

بر اساس مصوبه شورای ترافیک آبادان استفاده از تاکسی های درون شهری برای سرویس مدارس ممنوع است.

یک هزار و ۳۰۰ دستگاه تاکسی در شهر آبادان فعالیت می کنند.

۳۶۱ واحد آموزشی شامل یکهزار و ۸۵۸ کلاس درس برای تحصیل ۶۳ هزار و ۸۲۰ دانش آموز آبادانی آماده شده اند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار