سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 21 May , 2024

  • دوشنبه / 23 سپتامبر 2019 / 14:41
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1953
  • خبرنگار : 104

دبستان دخترانه سما در دزفول بهره برداری شد

دبستان دوره دوم دخترانه سما روز دوشنبه در آیینی با حضور جمعی از مسئولان در دزفول بهره برداری شد.

به گزارش خوزآنلاین،رئیس مرکز فرهنگی و آموزشی سما دزفول روز دوشنبه در جریان افتتاح این واحد آموزشی گفت: پارسال یک دبستان پسرانه سما در دزفول افتتاح شد که با توجه به استقبال شهروندان از ثبت نام فرزندان خود در این مدرسه پیگیر اخذ مجوز برای راه اندازی یک مدرسه دیگر شدیم که این کار انجام و کادر و فضای آموزشی مورد نیاز آن آماده شد.
علی براتی اولویت دانشگاه سما زیرنظر دانشگاه آزاد دزفول را توسعه مدارس با کیفیت دانست و افزود: استقبال مردم از ثبت نام دانش آموزان در این مدارس نشان از تحقق این هدف است.
وی اظهار داشت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته در نظر داریم برای سال آینده چهار مدرسه شامل سه هنرستان و شعبه دوم دبستان پسرانه سما را در دزفول راه اندازی کنیم.
وی با بیان اینکه ۳۰۰ نفر در دبستان دخترانه سما دزفول ثبت نام کردند، افزود: یکی از بهترین فضاهای نوساز و استاندار برای این دبستان دخترانه استفاده شده و برای تامین تجهیزات نیز افزون بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما دزفول گفت: تلاش می شود سال آینده هنرستان تخصصی تربیت بدنی، کشاورزی و فنی حرفه ای توسط دانشگاه آزاد در دزفول دایر شود و از تجهیزات و آزمایشگاه ها و امکانات دانشگاه برای این مدارس استفاده شود.
وی افزود: برای هنرستان فنی و حرفه ای نیز رشته های کاربردی مانند طراحی دوخت و لباس را ارائه خواهیم کرد تا دانش آموزان پس از اخذ دیپلم به رونق تولید کمک کنند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار