پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

  • دوشنبه / 23 سپتامبر 2019 / 22:14
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2004
  • خبرنگار : 104

یکصد سری جهیزیه و ۲۰۰ قلم لوازم خانگی در مناطق سیل‌زده خوزستان توزیع شد

یکصد سری جهیزیه، ۲۰۰ قلم لوازم خانگی و یک هزار و ۳۵۰ قلم کیف و کفش و نوشت افزار توسط قرارگاه محرومیت زدایی و بسیج سازندگی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان به مردم مناطق سیل زدگان خوزستان اهدا شد.

به گزارش خوزآنلاین،سرهنگ عبدالرضا حاجتی عصر دوشنبه در حاشیه آیین اهدای یکصد سری جهیزیه به زوج های جوان در مناطق سیل زده و ۲۰۰ قلم لوازم خانگی در مجتمع فجر اهواز اظهار داشت : برنامه‌های مختلف حمایتی برای محرومیت زدایی همواره یکی از اولویت‌های سپاه ولیعصر(ع) استان بوده و امروز نیز یکصد سری جهیزیه به همراه ۲۰۰ قلم کالای خانگی و تعدادی کیف و کفش و نوشت افزار بین مناطق سیل زده استان توزیع شد.

وی افزود: اگر بتوانیم با این اقدامات لبخندی بر لب خانواده‌های سیل‌زده بنشانیم در اهداف خود که همان محرومیت زدایی است موفق عمل کرده ایم.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر خوزستان گفت: در مناطق سیل زده استان مشکلات فراوانی در زمینه فرهنگی، اجتماعی و عمرانی وجود دارد که سپاه استان در تلاش است تا این مشکلات را به حداقل برساند.

وی تصریح کرد : بی شک سپاه استان با توجه به ظرفیت نیروهای بسیج در کنار حمایت‌های دولت می‌تواند اقدامات موثری در جهت کمک به مردم سیل زده داشته باشد.

همچنین سرهنگ دوم پاسدار یونس زبیدی مسئول بسیج سازندگی سپاه خوزستان در آیین اهدای این بسته های حمایتی اظهار داشت : شعار امسال در هفته دفاع مقدس «ما پیروزیم» انتخاب شده و این یک شعار پرمعنی است چرا در سال جاری شاهد پیروزی های متعددی نظیر ساقط کردن پهپاد آمریکایی و مشت محکم حزب الله لبنان به رژیم صهیونیستی بودیم.

وی افزود: همچنین پاسخ کوبنده انصارالله عربستان سعودی و حمله موشکی به تاسیسات پتروشیمی مشت محکم دیگری بود که بر دهان زورگویان وارد کرد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر خوزستان گفت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدافع و پای کار انقلاب است و اقتدار نیروهای مسلح در رژه ۳۱شهریور بار دیگر این اقتدار و توانمندی نظامی را برای تمامی دشمنان مخابره کرد .

وی تصریح کرد : امروز در روز شمار هفته دفاع مقدس به نام پژوهش ، معرفت ،جوانان و سربازان نام گذاری شده است که به مناسبت این روز یکصد سری جهیزیه برای زوج های جوان کم برخوردار تهیه شده و بین مناطق سیل زده استان توزیع شد .

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار