پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

  • چهارشنبه / 25 سپتامبر 2019 / 20:12
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2107
  • خبرنگار : 104

خسارت‌دیدگان زلزله ایذه به بنیاد مسکن مراجعه‌کنند

فرماندار ایذه گفت: صاحبان منازل مسکونی که در جریان زلزله‌های۲ روز اخیر دراین شهرستان با خسارت مواجه شده اند، به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مراجعه کنند.

به گزارش خوزآنلاین،مصطفی سمالی عصر چهارشنبه اظهار داشت: در۲ روز اخیر شاهد وقوع ۱۱ زلزله در شهرستان بودیم که در پی این و ضعیت تمام ارگان‌های امدادی ایذه به حالت آماده باش درآمدند.

وی افزود: کسانی که در جریان این زلزله‌ها منازل مسکونی‌شان خسارت وارد شده است، برای رسیدگی به مشکل و گرفتن هر گونه کمک و راهنمایی به بنیاد مسکن ایذه مراجعه کنند.

فرماندار ایذه در ادامه گفت: با توجه به تعطیلی روز پنجشنبه ادارات دولتی، برای سهولت کار شهروندان، برای بنیاد مسکن شیفت کشیک تعیین می‌کنیم تا هرچه سریعتر به مشکلات مردم رسیدگی شود.

امروز چهار زلزله در ایذه ثبت شد که شدیدترین آنها ۳.۹ ریشتر قدرت داشته است، روز گذشته نیز هفت زمین‌لرزه در ایذه به وقوع پیوست که شدیدترین آنها زلزله ۴.۶ ریشتری بوده است، این زمین‌ لرزه‌ها، همه مدارس نوبت عصر روز سه‌شنبه شهرستان را نیز به تعطیلی کشاند.

شهرستان ایذه در شرق خوزستان و مرکز آن در فاصله ۲۱۰ کیلومتری از اهواز واقع شده است. جمعیت این شهرستان طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵، در حدود ۱۹۸ هزار نفر است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار