پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

  • چهارشنبه / 25 سپتامبر 2019 / 20:30
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2132
  • خبرنگار : 104

دیدار اعضای بسیج هنرمندان خوزستان با جانباز حادثه تروریستی اهواز

اعضای سازمان بسیج هنرمندان خوزستان با فرید عالی جانباز حادثه تروریستی ۳۱ شهریور ماه اهواز دیدار کردند.

به گزارش خوزآنلاین،اعضای سازمان بسیج هنرمندان خوزستان با فرید عالی جانباز حادثه تروریستی ۳۱ شهریور ماه اهواز دیدار کردند.

عادل نوروزیان در این دیدار ضمن ابلاغ سلام سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) اظهار داشت: حمله به رژه نیروهای مسلح که در آن سلاح های همه عوامل رژه غیر عملیاتی است و مردم عادی که برای دیدن این مراسم آمده بودند و شهادت جمعی از آنها از جمله محمد طاها اقدامی کودک ۴ ساله، نه تنها مایه مباهات نبوده و هیچ ارزش عملیاتی و نظامی ندارد بلکه نشان از اوج رذالت و استیصال عوامل این حادثه و عوامل پشت پرده و اصلی این ماجرا دارد.

وی افزود: اینکه شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال که با پترودلارهای دربار سعودی راه اندازی و حمایت می شود، بلافاصله پس از این حادثه در اقدامی خلاف اصول حرفه ای رسانه ای با سخنگوی یک گروه تروریستی که آن هم مورد حمایت مستقیم عربستان است، مصاحبه کرده و سعی در تطهیر این اقدام تروریستی می کند، نشان از حامیان اصلی و پشت پرده این ماجرا دارد و اینکه در نهایت داعش مسئولیت این واقعه را برعهده بگیرد یا گروه های تجزیه طلب قومی تغییری در مسببین اصلی این ماجرا نمی دهد.

مسئول بسیج هنرمندان خوزستان در ادامه تاکید کرد: البته حضور پرشور همه اقشار و قومیت های استان  در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی ۳۱ شهریور در اهواز علاوه بر آنکه بیانگر انزجار مردم از این اقدام بود، نشان داد که این دیدگاه های تکفیری و حامیان آنان در میان مردم ولایتمدار استان خوزستان جایگاه و پایگاهی ندارد.

فرید عالی جانباز حادثه تروریستی اهواز نیز در ادامه ضمن تشریح وضعیت درمان خود در این مدت گفت: با وجود تمام مشکلاتی که تاکنون در مسیر درمانی متحمل شده ام، پس از بهبودی کامل، آماده خدمت رسانی در هر عرصه ای برای مردم و انقلاب اسلامی هستم و این گونه اقدامات بزدلانه تاثیری در اراده من و جوانان انقلابی ندارد.

در اقدام تروریستی ۳۱ شهریور ۹۷ اهواز ۲۳ نفر شهید و حدود ۷۰ نفر مجروح شدند و همه ۶ عامل میدانی این حادثه در صحنه به درک واصل شده و کلیه عوامل مرتبط با آنان نیز در اقدامات بعدی بازداشت شدند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار