دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

  • چهارشنبه / 25 سپتامبر 2019 / 19:47
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2101
  • خبرنگار : 104

مدیریت بحران‌های خوزستان در سال جاری آمادگی بیشتری می‌طلبد

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: امسال نیاز به آمادگی بهتر و بیشتری برای مدیریت بحرانهای استان احساس می شود و این یک هشدار جدی است .

به گزارش خوزآنلاین،کیامرث حاجی زاده روز چهارشنبه در نشست شورای اداری استان خوزستان با حضور حجت الاسلام ناطق نوری در گیت بوستان اهواز اظهار داشت: در وهله اول با ایفای نقش مردم و سپس با تدابیری که نماینده عالی دولت و همه اعضای شورای تامین، شورای مدیریت بحران استان و شورای اداری استان داشتند، بحران های مختلف استان در سه سال گذشته مدیریت شد.

وی افزود: به رغم بحرانهای طبیعی و غیر طبیعی ناشی از عامل انسانی و جنگ تمام عیار اقتصادی و طمع دشمنان نسبت به استان خوزستان، خوشبختانه بحران های استان خوزستان با هدایت مسئولان مدیریت شد و کارنامه ای که در بحرانهای استان از جمله خشکسالی، زلزله، سیل و…برجای ماند نشان از اتحاد مردم داشت ، این کارنامه هویت و همبستگی ملی مردم ما را دوباره به رخ دنیا و منطقه کشید.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان توضیح داد: براساس پیش بینی هواشناسی خوزستان امسال بارندگی نرمال وبیش از نرمال را در ماه های پیش رو داریم، علاوه بر آن طی روزهای اخیر زلزله های متعددی در شهرستان ایذه به وقوع پیوسته که نشان از فعال شدن برخی گسل های جوان این استان دارد لذا منطقه در کل ، آمادگی بالایی را در بحران های مختلف می طلبد.

وی با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی ۳۱ شهریور در اهواز گفت: پایداری استان خوزستان در طول تاریخ زبانزد خاص و عام بوده و با مقاومت و شکست دشمنان اسلام ، اهداف خود را به منصه ظهور رسانده است.

حاجی زاده افزود: هفته دفاع مقدس یادآور شهادت مردان بزرگی از این خطه است، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و آبروی خادمان مردم، همگی مرهون رشادت و خون شهدا، فرمایشات معمار کبیر انقلاب و امام شهیدان، آزادگان، جابنازان هشت سال دفاع مقدس و دعای خیر خانواده و فرزند خلف امام (ره) مقام معظم رهبری است.

وی بر تعامل و اتحاد میان دستگاه های اجرایی، نهادها، ارگان ها، نیروهای مسلح و… مانند سال های گذشته تاکید کرد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار