پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

  • پنج‌شنبه / 26 سپتامبر 2019 / 21:56
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2189
  • خبرنگار : 104

اقتدار ایران در برابر آمریکا و هم‌پیمانانش در تاریخ بی‌سابقه است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا با تمام اقتدار و انگلیس با همه شیطنت‌هایش امروز در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درمانده شده‌اند که چنین اقتداری در تاریخ ایران بی سابقه است.

به گزارش خوزآنلاین،حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق‌نوری عصر پنجشنبه در آیین غبار روبی مزار شهدای آرامستان اهواز به مناسبت هفته دفاع مقدس بیان کرد: جوانان غیرتمند ایران در زمان دفاع مقدس به رهبری امام خمینی (ره) حتی اجازه کم شدن یک وجب از خاک کشور را ندادند این درحالیست که در زمان قاجار بدون هیچ جنگی ۱۷ شهر از ایران جدا شد.

وی ادامه داد: در زمان پهلوی نیز کشور امروزی بحرین که به عنوان استان چهاردهم ایران شناخته می شد و در مجلس شورای ملی نماینده داشت از خاک ایران جدا شد.

حجت الاسلام ناطق نوری بیان کرد: پیامبر اکرم(ص) در صدر اسلام یاران با وفایی داشتند اما با این وجود برادران واقعی خود را کسانی در آخرالزمان معرفی کرده بود کسانی که او را ندیده اما به او ایمان آورده اند، پیش از انقلاب اسلامی برخی روایات و احادیث همانند این روایت برای بسیاری قابل درک نبود اما با وقوع جنگ تحمیلی بسیاری از این روایات و گفتار معصومان (ع) نمود واقعی پیدا کرد.

وی افزود: در دفاع مقدس جوانانی که پیامبر(ص) و امام حسین (ع) را ندیده بودند از کشور، دین و مکتب خود با رهبری امام خمینی (ره) دفاع کردند و پس از آنان نیز جوانان دهه هفتادی با وجود آن که حضرت امام خمینی (ره) را ندیده بودند در قالب مدافعان حرم از مکتب اسلام پاسداری کردند.

بازدید از مجتمع فولاد روهینا جنوب در دزفول، حضور در پالایشگاه بیدبلند بهبهان، بازدید از شرکت پتروشیمی در حال ساخت مسجدسلیمان و شرکت در شورای اداری خوزستان بخشی از برنامه های سفر چند روزه حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری به این استان بوده است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار