دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

  • پنج‌شنبه / 26 سپتامبر 2019 / 11:16
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2147
  • خبرنگار : 104

برای حضور در نیمه نخست جدول می‌جنگیم /برای رسیدن به اهواز لحظه‌شماری می‌کردم

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: بودجه ما نسبت به سال گذشته رشدی نداشته است، شخصا دنبال این هستم که در نیمه نخست جدول جایگاهی را کسب کنیم و نیم نگاهی هم به کسب سهمیه آسیا داریم.

به گزارش خوزآنلاین،حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولا خوزستان اظهار کرد: در این فضای دشوار کاری، در شهرهای مختلفی حضور داریم و این سختی‌ها و فشارهای کاری وقتی که به جای برسیم، از بین می‌رود.

وی با اشاره به این موضوع که خوزستان یکی از استان‌هایی‌ست که من سختی‌ها را در آن فراموش می‌کنم و به آرامش می‌رسم، افزود: تیم فولاد بسیار خوب است و ۵ امتیاز از چهار کسب کرده است و در برابر ما که ۴ امتیاز داریم، بر اهمیت های بازی افزوده است.

وی با بیان اینکه  به عنوان یک دوست و همکار برای نکونام آرزوی موفقیت دارم، تاکید کرد: عملکرد فولاد در بازی ‌های اخیر متفاوت بود، نمی‌توان اظهارنظر دقیقی درباره این نتایج داشت اما شرایط این تیم در ادامه فصل بهتر می‌شود. آن‌ها یک مقدار زود شروع کردند تا با خستگی مواجه شوند.

فرکی با تأکید بر این موضوع که برای رسیدن به اهواز لحظه شماری می‌کردم، یادآور شد: تیم فولاد بازی خوبی مقابل سپاهان، شهرخودرو و استقلال انجام داد و فشار زیادی روی تیم بوده است، جدا از نتیجه عملکرد این تیم در بازی با شهرخودرو بهتر شد، این تیم پتانسیل خوبی از حیث بازیکن دارد و کادرفنی و بازیکنان این تیم جوان هستند.

او با تأکید بر این موضوع که نکونام تجربه خوبی از کار در ایران و خارج از کشور دارد، درباره تیمش گفت: ما هم عملکردخوبی در این فصل داشتیم اما از نظر کسب نتیجه باید بهتر از این عمل می‌کردیم. در چند بازی نخست از حیث کسب نتیجه بدشانس بودیم اما رو به جلو حرکت می‌کنیم. ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه هستیم و تقریبا در وضعیت یکسانی قرار داریم.

سرمربی پیکان با بیان اینکه امیدوار است تماشاگران از این بازی لذت ببرند، خاطرنشان کرد: از ابتدا سعی کردیم بازیکنانی داشته باشیم که از نظر فنی و رفتاری مناسب باشند. تیم ما خوب است و تنها چیزی که به آن نیاز داریم زمان است. ما بازیکنانی را از دست دادیم و جایگزین گرفتیم که برای رسیدن به هماهنگی کامل نیاز به زمان بیشتری دارند.

فرکی با تاکید بر اینکه شرایط روحی ما با برد در هفته گذشته بهتر شده است، گفت: بودجه ما نسبت به سال گذشته رشدی نداشته است، شخصا دنبال این هستم که در نیمه نخست جدول جایگاهی را کسب کنیم و نیم نگاهی هم به کسب سهمیه آسیا داریم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار