دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

  • پنج‌شنبه / 26 سپتامبر 2019 / 11:07
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2141
  • خبرنگار : 104

دشمن جرأت و جسارت حمله به ایران را ندارد

عضو مجمع تشخصیص مصلحت نظام گفت: امروز دشمن جرأت و جسارت حمله به کشور ایران را ندارد چرا که فرزندان ایران کارهایی افتخارآفرین انجام دادند تا آنجایی که لرزه بر تن دشمنان انداخته‌اند.

به گزارش خوزآنلاین،حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری عصر امروز در جلسه شورای اداری استان خوزستان با اشاره جنگ تحمیلی رژیم بعثی علیه ایران، اظهار کرد: در آن زمان کل دنیا بر علیه ایران، نظام و انقلاب نوپای آن ایستاد اما این انقلاب بدون داشتن ابزار و امکانات نظامی مقابل کشورهای مختلف مقاومت کرد.

وی افزود:  امروز  دشمن جرأت و جسارت حمله به کشور ایران را ندارد چرا که  فرزندان ایران کارهایی افتخارآفرین انجام دادند تا آنجایی که  لرزه بر تن دشمنان می اندازد.

عضو مجمع تشخصیص مصلحت نظام گفت: در زمان قاجار نقاط زیادی از کشور ما جدا شد وهمچنین خاندان نالایق پهلوی بدون جنگ استان بحرین را از دست دادند.

ناطق نوری بیان کرد:  اکنون سربازان ایران کارهای بزرگی همچون ساقط کردن پهباد آمریکایی انجام دادند به همین دلیل دشمنان ما می‌دانند در جنگ نظامی بر علیه ایران امکان ورود به میدان را نخواهند داشت و کلیه پایگاه‌های دشمنان در منطقه در تیررس کشور قرار دارد.

وی افزود: در حال حاضر فاز مقابله دشمنان کشور ما  در میدان جنگ اقتصادی است اما  در این جنگ نیز با تلاش مسؤولان و همدلی همه مردم نیز موفق می‌شویم.

ناطق نوری با اشاره به بینش عمیق مقام معظم رهبری برای مبارزه با تروریست‌ها در سوریه و حمایت از محور مقاومت، عنوان کرد: صهیونیست‌ها در نظر داشتند تا با از بین بردن جنبش‌های  مقاومت در منطقه، دسیسه‌های خطرناک خود علیه ملت ایران را به اجرا درآورند.

وی ضمن گرامیداشت سالروز شکست حصر آبادان گفت:  یاد و خاطره مرحوم جمی قهرمان مخلص، شجاع و انسان شایسته را باید گرامی بداریم چرا که اگر وی حضور نداشت معلوم نبود که آبادان این طور بماند؛ این شهید بزرگوار بود که  با مقاومت خود به رزمندگان روحیه داد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار