پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

  • پنج‌شنبه / 26 سپتامبر 2019 / 21:52
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2177
  • خبرنگار : 104

رونمایی از کتاب شعر«محمدطاها، پسر اهواز»

مراسم رونمایی از کتاب شعر “محمدطاها، پسر اهواز” با موضوع حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز با حضور مسوولان و هنرمندان استانی و کشوری برگزار شد.

به گزارش خوزآنلاین،داود رضا کاظمی مسوول انجمن شعر بسیج هنرمندان خوزستان در  مراسم رونمایی از کتاب شعر “محمدطاها، پسر اهواز” با موضوع حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز اظهار کرد: این کتاب شامل ۹۰ شعر از ۷۲ شاعر استانی و کشوری است که در فاصله دو روز پس از این حادثه سروده شده و به علت برخی مشکلات اینک به مرحله چاپ رسیده است.

وی افزود: اشعار موجود در این کتاب به لحاظ فنی و ادبی اشعاری دارای بن مایه قوی هستند که تعدادی از آن‌ها توسط برخی شعرای جوان سروده شده که جز رویش‌های حوزه ادبیات و شعر انقلاب محسوب می‌شوند.

مسوول انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان خوزستان عنوان کرد: پتانسیل‌های بسیار خوبی در حوزه شعر به ویژه شعر انقلاب و دفاع مقدس در استان وجود دارد اما متاسفانه باید گفت که ادبیات دفاع مقدس در خوزستان، پایتخت دفاع مقدس، مظلوم واقع شده است و آنگونه که باید از ان حمایت نمی‌شود.

به گزارش خوزآنلاین، کتاب شعر ” محمدطاها، پسر اهواز” با موضوع حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز با حمایت سازمان بسیج هنرمندان خوزستان و به همت داود رضا کاظمی مسوول انجمن شعر این سازمان گردآوری شده است.

این کتاب در حاشیه مراسم نخستین مهرواره خاکریز ماه که به همت کانون پرورش فکری و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، شهرداری اهواز، استانداری خوزستان و اداره کل حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار شده بود با حضور جمعی از مسوولان و هنرمندان استانی و کشوری رونمایی شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار