سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 21 May , 2024

  • یکشنبه / 29 سپتامبر 2019 / 23:35
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2355
  • خبرنگار : 104

بالگرد اورژانس دزفول برای درمان پیرمرد ۱۰۷ ساله به پرواز درآمد

بالگرد اورژانس هوایی دزفول صبح امروز یکشنبه برای امدادرسانی به ۲ بیمار ۱۰۷ و ۵۰ ساله در مناطق سخت گذر این شهرستان به پرواز درآمد.

به گزارش خوزآنلاین،ساعت ۹:۴۷ امروز یکشنبه اهالی منطقه کوهستانی و سخت گذر کول سیرا و مازه پاریاب در تماس با سامانه ۱۱۵ خواستار اعزام بالگرد برای امدادرسانی به ۲ بیمار شدند.

نیروهای اورژانس پس از این تماس برای امدادرسانی به بیماران به محل اعزام شدند و پس از فرود بالگرد هوانیروز مسجدسلیمان در منطقه مازه پاریاب، امدادرسانی به مرد ۵۰ ساله مشکوک به آپاندیس انجام شد و بالگرد برای امدادرسانی به بیمار دوم به مقصد منطقه کول سیرا به پرواز درآمد.

بالگرد اورژانس هوایی دزفول برای امدادرسانی به مرد ۱۰۷ ساله با مشکل ضعف و بی حالی در منطقه کول سیرا فرود آمد و پس از اقدامات اولیه و ثابت کردن بیمار، او را برای اقدامات تکمیلی درمان به بیمارستان گنجویان دزفول منتقل کرد.

بخش های کوهستانی و سخت گذر سردشت و شهیون که ۷۰ درصد مساحت شهرستان دزفول را شامل می شوند از کمبود امکانات درمانی، بهداشتی و جاده ای رنج می برند لذا برای خدمات رسانی بهتر به اهالی این منطقه اورژانس هوایی شهرستان دزفول فعال شده است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار