دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

  • یکشنبه / 29 سپتامبر 2019 / 16:59
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2324
  • خبرنگار : 104

عبور موفق خوزستان از پیک برق تابستان ۹۸

رئیس شورای پایایی شبکه برق خوزستان از همکاری مردم در مدیریت مصرف برق و عبور موفقیت‌آمیز از پیک برق تابستان ۹۸ قدردانی کرد.

به گزارش خوزآنلاین،محمود دشت بزرگ اظهار کرد: عبور موفقیت آمیز در عبور از تابستان ۹۸ بدون اعمال خاموشی مرهون همکاری مردم، سازمان‌ها و نهادها بوده و از حس مشارکت و مسئولیت پذیری شهروندان در مدیریت مصرف برق قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: امسال هم مانند سال گذشته برنامه‌های مدیریت مصرف به خوبی اجرایی شده و بدون تغییر معناداری در رشد مصرف برق، تابستان را پشت سر گذاشته‌ایم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با بیان اینکه در تابستان گذشته خاموشی معنادار و با برنامه‌ای در شبکه برق خوزستان رخ نداده است، اظهار کرد: این موفقیت محصول همکاری تلاشگران صنعت برق استان ( شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، شرکت توزیع نیروی برق اهواز و شرکت‌های تولید برق) در آماده کردن شبکه و مصرف بهینه برق از سوی مشترکین بوده است.

دشت بزرگ تصریح کرد: مصرف بهینه برق علاوه بر آنکه از خاموشی ناخواسته در شبکه جلوگیری می‌کند باعث صرفه‌جویی اقتصادی برای کشور و کاهش هزینه‌های خانوار نیز می‌شود.

وی عنوان کرد: صنعت برق خوزستان از امروز نوسازی و توسعه شبکه را برای تابستان ۹۹ برنامه‌ریزی کرده است تا با همکاری مردم که امروز نقش تعیین کننده‌ای در مدیریت این صنعت بر عهده گرفته‌اند، برق پایداری را به مشترکین تحویل دهد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار