پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

  • یکشنبه / 29 سپتامبر 2019 / 17:04
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 2333
  • خبرنگار : 104

هراس دشمن از ایران به برکت خون شهداست

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:اگر امروز دشمن از ما هراس دارد به برکت خون شهدا است اما متاسفانه برخی امروز از این مسیر خارج شده‌اند که البته این موضوع هیچ تاثیری در اقتدار میهن اسلامی ما نخواهد داشت.

به گزارش خوزآنلاین،سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری ظهر امروز در گردهمایی رزمندگان، ایثارگران، بسیجیان و یادگاران هشت سال دوران دفاع مقدس شرکت فولاد خوزستان در خصوص دستگیری تفنگداران آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی، اظهار کرد: چنین رخدادهایی تنها گوشه‌ای از اقتدار نیروهای دریایی سپاه بود که توانست لرزه بر پیکر دشمن بیاندازد.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام با دست خالی در خشکی و دریا مقابل دشمنی که از طرف ۸۲ کشور دنیا حمایت می‌شد، مقاومت کردند و این نشان از اراده و همت بالای جوانان این مرز و بوم برای دفاع از کیان انقلاب اسلامی است که با وجود تقدیم هزاران جوان  اجازه ندادیم یک وجب از خاک این میهن اسلامی به دست دشمن بیافتد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا در هشت سال دوران دفاع مقدس بیش از ۴۰ میلیارد دلار به رژیم صدام  کمک کرد و برخی کشورهای عربی خائن و اروپایی‌ها نیز کمک‌های تسلیحاتی و مالی خود را در اختیار صدام قرار دادند.

تنگسیری عنوان کرد: برخی افراد خودفروخته هستند و در جنگ تحمیلی نیز علیه نظام بودند؛ این‌ها حسابشان مشخص است چرا که در زمان‌های گذشته نیز از این دست افراد وجود داشته و همچنان برای آسیب رساندن به نظام اسلامی در صحنه حضور دارند.

وی ادامه داد : اگر امروز دشمن از ما هراس دارد به برکت خون شهدا است اما متاسفانه برخی امروز از این مسیر خارج شده‌اند که البته این موضوع  هیچ تاثیری در اقتدار میهن اسلامی ما نخواهد داشت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بیان کرد: در مقابل هیچ قدرتی غیر از خداوند متعال سر خم نمی‌کنیم و قطعا روز به روز بر اقتدار این میهن اسلامی افزوده می‌شود.

تنگسیری با اشاره به این موضوع که نیروی دریای سپاه در یک سال و نیم درگیری با نیروهای آمریکایی هفت شهید را تقدیم انقلاب کرد اما آمریکا بیش از ۲۵ کشته و خسارت های میلیارد دلاری متحمل شده است، اذعان کرد: درحال حاضر آمریکایی‌ها در هر دو هفته مبلغی بالغ بر ۲۵ میلیون دلار را هزینه ناوهای مستقر شده خود در خلیج فارس می کنند که این نشان دهنده اهمیت این منطقه برای آنها است اما هر زمانی که دست از پا خطا کرده‌اند با واکنش جدی و سریع نیروی دریایی سپاه مواجه شده‌اند.

وی در پایان گفت: دستگیری نیروهای آمریکایی و انگلیسی تنها یک هشدار برای کشورهایی بود که قصد تعرض به مرزهای ایران را دارند بنابراین اگر کشوری به خود اجازه دهد بدون اجازه وارد مرزهای آبی ایران شود سرنوشت تلخی در انتظار آنها خواهد بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار