پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

کمک ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی خوزستانی‌ها در مرحله اول آیین عاطفه‌ها

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان از کمک سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی استان خوزستان در اولین مرحله آیین عاطفه‌ها خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود این رقم در مرحله دوم به ۹ تا ۱۰ میلیارد تومان برسد.

به گزارش خوزآنلاین،مرتضی موصلی در آیین استانی عاطفه‌ها که امروز (دهم مهر) در دبستان دخترانه فضیلت ناحیه یک اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در مرحله اول آیین ملی عاطفه‌ها که شهریورماه برگزار شد، مردم سخاوتمند استان خوزستان در مجموع سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک کردند.

وی افزود: بر این باور هستیم که در مرحله دوم آیین عاطفه‌ها این کمک‌ها به حدود ۹ تا ۱۰ میلیارد تومان برسد. کل کمک‌هایی که به واسطه دانش آموزان انجام می‌شود، در اختیار آموزش و پرورش استان قرار می‌گیرد.

موصلی با بیان اینکه این کمک‌ها با تشخیص مجموعه اولیا و مربیان مدارس به صورت کاملا آبرومندانه میان دانش‌آموزان کم‌بضاعت توزیع می‌شود، گفت: امیدواریم این کمک‌ها به ارتقای سطح تحصیلی این دانش‌آموزان کمک کند و مجموعه‌هایی که در حوزه فرهنگ و انفاق فعالیت می‌کنند بتوانند این کار ارزشمند را در سطح جامعه گسترش دهند.

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان ادامه داد: هدف اصلی برگزاری آیین عاطفه‌ها، تروج فرهنگ نیکوکاری و انفاق در جامعه و در کنار آن کمک به ارتقای سطح تحصیلی دانش‌آموزان کم‌بضاعت است.

موصلی در پایان گفت: از آموزش و پرورش خوزستان به‌ویژه سازمان دانش‌آموزی استان بابت برگزاری مرحله اول و دوم آیین عاطفه‌ها تشکر ویژه می‌کنم.

به گزارش ایسنا، دومین مرحله آیین عاطفه‌ها امروز با حضور استاندار خوزستان و مسئولین آموزش و پرورش و کمیته امداد خوزستان در دبستان دخترانه فضیلت ناحیه یک اهواز برگزار شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار