دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

  • پنج‌شنبه / 3 اکتبر 2019 / 13:14
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2534
  • خبرنگار : 104

آموزش از راه دور در خوزستان برای دانش آموزان اجرا می شود

استاندار خوزستان گفت: آموزش از راه دور برای دانش آموزان را برای رعایت عدالت آموزشی در دستور کار قرار دادیم تا همه از نعمت آموزش مطلوب بهره مند شوند.

به گزارش خوزآنلاین،غلامرضا شریعتی صبح امروز در آیین بهره برداری تعدادی فضای آموزشی خوزستان به صورت ویدئوکنفرانسی با اشاره به برگزاری آیین بهره برداری از ۸۶۰ کلاس درس در استان خوزستان اظهار کرد: طی سال های اخیر با قرار دادن آموزش و پرورش به عنوان یکی از محورهای اصلی توسعه استان، تلاش کردیم که به پیشرفت های خوبی در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری در آموزش و پرورش خوزستان دست پیدا کنیم.

وی افزود: سال گذشته ۵۲۰ کلاس درس، سال ماقبل ۳۱۵ و همچنین سال ۹۵ نیز حدود ۲۷۰ مدرسه افتتاح شد ولی این رقم در سال جاری به بیش از ۸۵۰ کلاس درس رسید.

استاندار خوزستان تصریح کرد: اعتبارات نوسازی مدارس در سال ۹۵ حدود ۷۵ میلیارد تومان بود که آن را در سال ۹۶ به ۱۳۰ میلیارد تومان و در سال گذشته نیز به ۱۷۰ میلیارد تومان افزایش دادیم.

شریعتی با اشاره به بورسیه دانش آموزان مناطق محروم ادامه داد: آموزش از راه دور را برای رعایت عدالت آموزشی در دستور کار قرار دادیم تا همه از نعمت آموزش مطلوب بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه دوره پیش دبستانی در خوزستان برای تقویت دانش آموزان در مناطق دوزبانه گفت: به لطف الهی، همت مردم ایران و استان، دستگاه های اجرایی، نیروهای مسلح، کمک های شایان خیران توانستیم خود را به صورت یک مجموعه یکپارچه و واحد در کشور معرفی و سیل را به سیل مهربانی تبدیل کنیم.

استاندار خوزستان با تقدیر از تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی وزارت نفت برای تجهیز و مقاوم سازی مدارس آسیب دیده از سیلاب یادآور شد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا همه دانش آموزان خوزستانی از نعمت آموزش با کیفیت بهره مند شوند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار