پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

  • پنج‌شنبه / 3 اکتبر 2019 / 13:19
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2547
  • خبرنگار : 104

دانشجویان خوزستانی خواستار رسیدگی استاندار به پل عنافچه شدند

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در نامه‌ای به استاندار خوزستان خواستار رسیدگی به پل شناور دهستان عنافچه به ملاثانی شد.

به گزارش خوزآنلاین،بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در قالب نامه‌ای به استاندار خوزستان خواستار رسیدگی به پل شناور دهستان عنافچه به ملاثانی شد.

در متن این نامه آمده است: همان طور که مستحضرید مدت طولانی است که پل ارتباطی بین دهستان عنافچه و شهر ملاثانی تخریب شده است و از طرف مسوولین شهری متاسفانه هیچ گونه رسیدگی به این موضوع نشده و مردم شریف و بزرگوار منطقه را با مشکلات و سختی‌های فراوانی روبه‌رو نموده از جمله استفاده از قایق برای تردد فرزندان خود به مدرسه و تامین ما یحتاج زندگی و … که دارای خطرات جانی بسیاری است و اگر هر چه سریع‌تر به این وضع اسف‌بار رسیدگی نشود شاهد خسارات جبران ناپذیری خواهیم بود.

لذا ضمن یادآوری و طرح دغدغه‌های مردم غیور و شهیدپرور ملاثانی، مقتضی است دستور لازم را برای اقدام انقلابی و حل سریع این مساله عنایت فرمایید.

به گزارش خبرگزاری فارس، دهستان عنافچه در شهرستان باوی با ۳۴ روستا و جمعیت بیش از ۱۲ هزار نفر است که اهالی آن به دلیل قرار گرفتن در غرب رودخانه کارون و نبود پل مناسب برای تردد با مشکلات زیادی روبه رو هستند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار