پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

عمیات اخیر یمن موازنه قدرت را در جنگ عربستان تغییر داد

امام جمعه دزفول با اشاره به عملیات نصرمن الله یمن علیه عربستان گفت: این عملیات موازنه قدرت را در جنگ با عربستان تغییر داد.

به گزارش خوزآنلاین،حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) این شهر با اشاره به اجلاس سراسری فرماندهان سپاه گفت: امروز دشمن آشفته تر از گذشته است و دشمنان دچار سکون و فقدان اراده هستند و قدرت ترساندن ما را ندارند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در این اجلاسیه افزود: رهبری در این اجلاسیه بر لزوم جلوگیری از پیر شدن سپاه و آمادگی این نهاد برای مقابله با حواد بزرگ تاکید کردند و گفتند نبابد از دشمن ترسید البته نباید آن را دستکم گرفت.

امام جمعه درفول با بیان اینکه تمام جغرافیای سیاسی مقاومت باید مدنظر قرار گیرد، اظهار داشت: فشار حداکثری دشمن شکست خورده است؛ هرچه فشار بیشتر شود ما را وادار می کند بیشتر روی پای خود بایستیم.

وی ثمره مقاومت و ایستادگی را پبروزی خواند و گفت: آمریکا هرچه فشار و توان داشته در جنگ اقتصادی علیه ایران اعمال کرده و اکنون دستش خالی است.

حجت الاسلام قاصی دزفولی وقایع اخیر عراق را فتنه ای صهیونیستی. سعودی دانست و افزود: این تحرکات برای تحت تاثیر قرار دادن حرکت عظیم اربعین حسینی است ولی لبیک دوباره مردم این توطیه را خنثی می کند.

خطیب جمعه دزفول در فرازی دیگر از خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی جای تقدیر دارد.

وی مسوولیت نیروی انتظامی را ایجاد امنیت و نظم در جامعه دانست و افزود: نیروی انتظامی باید مظهر قدرت و رحمت باشد لذا ماموران آن باید روحیه خدمتگزاری داشته باشد.

حجت الاسلام قاضی دزفولی ادامه داد: ضریب امنیت در شهرستان با تلاش نیروی انتظامی بالا رفته و انتظار می رود وضعیت از این هم بهتر شود.

وی باتاکید بر لزوم برخورد با فساد اخلاقی در جامعه گفت: نباید اجازه دهیم فساد در جامعه ریشه بدواند.

امام جمعه دزفول با تاکید بر خودداری از پخش موسبقی در پارک ها و تفرجگاه ها در ماه صفر اظهار داشت: اگر اقدامی ندیدم به عنوان رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر برای برخورد با این موضوع دستور لازم را صادر می کنم.

وی به انتصاب چمن آرا به ریاست شورای شهر دزفول اشاره کرد و گفت: امید است مجموعه شهرداری و شورا با رییس جدید همکاری لازم را برای توسعه شهر دزفول داشته باشند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی با تاکید بر لزوم توجه به مشکلات مردم اظهار داشت: مسوولان در اتاق های خود ننشینند و مشکلات را پیدا و حل کنند.

وی افزود: هرکس مسوولیتی دارد با احساس وظیفه به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار