دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

۱۱ پرواز فرودگاه اهواز به‌ دلیل شرایط جوی باطل شد

۱۱ پرواز ورودی و خروجی صبح یکشنبه فرودگاه بین‌المللی اهواز به دلیل مشکلات جوی به‌وجود آمده در فرودگاه‌های مبدا یا مقصد باطل شد.

برابر اعلام روز یکشنبه اطلاعات پرواز فرودگاه اهواز، پرواز شرکت‌های هواپیمایی ایران‌ایرتور با شماره ۹۵۶ در ساعت ۷:۴۵ دقیقه و هواپیمایی وارش با شماره ۵۸۵۲ در ساعت ۷:۵۰ دقیقه از فرودگاه تهران، شرکت هواپیمایی ایران‌ایر با شماره ۲۹۰ در ساعت ۸:۵۰ از فرودگاه تبریز، هواپیمایی ماهان با شماره‌های ۴۵۶۴ و ۴۵۲۴در ساعت ۱۰:۱۵ و ۱۲:۰۵ دقیقه به ترتیب از فرودگاه‌های عسلویه و خارگ به مقصد اهواز باطل اعلام شدند.

همچنین پرواز ساعت ۸:۴۵ ایران‌ایرتور با شماره ۹۵۷ به مقصد تهران، پرواز ساعت ۸:۵۰ هواپیمایی وارش با شماره ۵۸۵۳ به مقصد تهران، پرواز ساعت ۹:۴۰ هواپیمایی ایران‌ایر با شماره ۲۹۱به مقصد تبریز، پرواز ساعت ۱۱:۱۵ هواپیمایی ماهان به شماره ۴۵۶۵به مقصد عسلویه، پرواز ساعت ۱۲ هواپیمایی زاگرس با شماره ۴۰۱۶به مقصد تهران و پرواز ساعت ۱۲:۴۰ هواپیمایی ماهان با شماره ۴۵۲۵ به مقصد خارگ از فرودگاه اهواز باطل شدند.

مسئولان فرودگاه اهواز از مسافران خواستند پیش از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز به شماره تلفن ۱۹۹ تماس بگیرند و از هرگونه نوسان زمانی ایجاد شده اطلاع پیدا کنند.

تهران، اصفهان، یزد، شیراز، نوشهر، رشت، تبریز، مشهد، کیش، ساری، بندر عباس، عسلویه و خارگ مسیرهای پروازی از اهواز و برعکس هستند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار