سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 21 May , 2024

بازدید دکتر سعیدی نیا قائم مقام شهردار اهواز از سایت مرکزی آتش نشانی

 به گزارش اداره ارتباطات سازمان آ‌تش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ، دکتر سعیدی نیا در مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ از سایت مرکزی آتش نشانی بازدید میدانی بعمل آورد و سپس در جمع فرماندهان آتش نشانی حضور یافت.

وی  در این دیدار عنوان کرد:  حضور مستمر آتش نشانان در عرصه های مختلف مخصوصا در ایام محرم و راهپیمایی عظیم اربعین قابل تحسین است .

این مقام مسئول همچنین افزود: نیروهای آتش نشانی بعنوان یک ضرورت جامعه است و باید تلاش شود تا زیرساخت های مهم آتش نشانی که منجر به توسعه ایستگاهها و تجهیزات تخصصی و همچنین تربیت نیروهای زبده می باشد، تامین شود.
در ادامه این بازدید ، ابراهیم قنبری مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز به برخی کمبودها اشاره کرد وگفت: سازمان آتش نشانی اهواز تا رسیدن به جایگاه ایده آل و موثر فاصله دارد اما با همت شهردار محترم و شورای اسلامی شهر اهواز در تلاش هستیم تا جایگاه واقعی آتش نشانی که رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته باشد مهیا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با توسعه ایستگاه ها و تامین تجهیزات تخصصی که نیاز مبرم جهت تامین شهر است میتوانیم گام موثرتری در نهادینه کردن شعار همراه مردم ، در آسایش و خطر برداریم.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار