دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

همکاری و تعامل اصناف با شهرداری منطقه يك

مدير منطقه يك شهرداري اهوز بر لزوم همکاری و تعامل اصناف این شهر با شهرداری تاکید کرد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز، یاسین کاوه پور مدیر منطقه در حاشیه جلسه بررسی مشکلات اصناف اظهار کرد: همکاری و تعامل اصناف موجب عملکرد بهتر شهرداری شده و اگر امروز ریالی از مردم دریافت می‌شود، با اجرای پروژه‌های زیربنایی و تاثیرگذار عمرانی، تمام پول‌ دریافتی از مردم در همین شهر هزینه می‌شود.
وی افزود: بيشترين منبع درآمد شهرداري از محل دریافت عوارض صدور پروانه‌ها بوده و اگر شهروندان در پرداخت به موقع عوارض خود اقدام کنند باعث ایجاد درآمد و تحول در عمران شهری خواهد شد.
مدیر منطقه با بیان اینکه مشارکت شهروندان هزینه‌های شهر را کاهش می‌دهد، گفت: ارتباط خوب صنوف با شهرداری موجب می‌شود تا شهری تمیز و زیبا داشته باشیم.
وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه اصناف از جایگاه بالایی برخوردار هستند، ادامه داد: شهرداری منطقه يك همگام و همراه با اصناف است نه جلودار آنان و شهرداری تمام تلاش خود را برای همکاری با اصناف به کار خواهد گرفت.
کاوه پور در پایان با بیان اینکه هدف اصلی شهرداری، شورای اسلامی شهر و اصناف آبادانی شهر است ، گفت: قطعا با همراهی و تعامل شاهد اتفاقات بسیار خوبی برای این شهر در حوزه‌های مختلف خواهیم بود.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار