پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

  • چهارشنبه / 29 ژانویه 2020 / 21:12
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 2914
  • خبرنگار : 2

درسی که امروز یاد می گیریم از شهادت حاج قاسم سلیمانی اخلاص و مدیریت جهادی است

فرمانده قرارگاه کربلا:ابعاد داعش و جنایت های این گروهک تروریستی هنوز به خوبی در کشور و منطقه ترسیم نشده است.

سردار احمد خادم سیدالشهدا ظهر امروز چهارشنبه در بیست و هشتمین یادواره شهدای مسجد جوادالائمه(ع) منطقه پاداشهر اهواز با بیان این که از شهادت فاطمه باید درس و الگو بگیریم، اظهار کرد:حاج قاسم سلیمانی دنبال تیرها می گشت نه این که تیرها به دنبال او بیایند.
وی افزود: حاج قاسم سلیمانی با بصیرت و چشم باز تیرها را می دید و شناسایی می کرد.
فرمانده قرارگاه کربلا تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی سردار دل ها و کسی بود که دل ها را خرید و دشمن و داعش را نابود کرد.
خادم سیدالشهدا با بیان این که حاج قاسم سلیمانی چهل سال آمریکا را ذله کرد، گفت: آمریکایی ها سالیان سال است که علیه انقلاب توطئه می کند.
وی با بیان این که ما به خوبی طرح آمریکایی ها را در منطقه شناسایی کردیم، تصریح کرد: ابعاد داعش و جنایت های این گروهک تروریستی هنوز به خوبی در کشور و منطقه ترسیم نشده است.
فرمانده قرارگاه کربلا افزود: آمریکا و اروپا مدیون حاج قاسم سلیمانی هستند که داعش را نابود کرد. آنها می دانستند که داعش چیست. داعش ساخته دست آمریکا بود‌.
خادم سیدالشهداء با اشاره به نبرد رزمندگان ایران در سوریه با داعش و دفع تهدید آنها از سر ایران، تأکید کرد:اگر تدبیر رهبری نبود داعش امروز در مرزهای ما بود.
وی با اشاره به جنایت های داعش در سوریه و عراق٬ یادآور شد: داعش در چاه های آب مردم سوریه و عراق سم می ریخت و میوه ها را مسموم می کرد.
فرمانده قرارگاه کربلا تصریح کرد:این قدرت جمهوری اسلامی بود که داعش را زمین گیر و نابود کرد.
خادم سیدالشهدا با بیان این که وعده الهی را به وضوح در منطقه می بینیم ، گفت: قاسم هنوز در برابر استکبار ایستاده است و تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی در تاریخ بی نظیر بود.
وی با اشاره به آثار شهادت حاج قاسم سلیمانی و رسوایی آمریکا و چهره واقعی آن، افزود: شهادت سردار سلیمانی بسیاری را از خواب بیدار کرد و در شهادت حاج قاسم سلیمانی معجزه خدا را به صورت عینی دیدیم.
فرمانده قرارگاه کربلا با بیان این که در یادواره شهدا ما باید به تکلیف مان عمل کنیم، گفت: تکلیف ما حفظ وحدت است و وحدت را زیر تابوت حاج قاسم سلیمانی یاد گرفتیم.
خادم سیدالشهدا ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی مدیر جهادی بود و تنبلی و سستی نمی کرد.
وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس همه را راهی می کرد و بعد خودش می آمد و در دوران جنگ در سوریه هم همین طور بود.
فرمانده قرارگاه کربلا گفت: مدیران ما باید یاد بگیرند که وقتی دستوری دادند باید تا آخر بایستند که ببینند کار تا آخر انجام شده است.
خادم سیدالشهدا با بیان این که با مدیریت جهادی همه مشکلات کشور حل می شود، گفت: درسی که امروز یاد می گیریم از شهادت حاج قاسم سلیمانی اخلاص و مدیریت جهادی است.
وی افزود: برکناری دولت های لبنان ، عراق و ایران توطئه و دسیسه و طرح آمریکا برای بی ثباتی منطقه است.

بیست و هشتمین یادواره مسجد حضرت جوادالائمه(ع) ظهر چهارشنبه همزمان با شهادت حضرت زهرا(س) با حضور نماینده ولی فقیه،استاندار خوزستان و مسئولین استانی در مسجد جوادالائمه پادادشهر اهواز برگزار شد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار