چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳

Wednesday, 22 May , 2024

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون فرا رسیدن ایام الله دهه فجر اربعین سردارحاج قاسم سلیمانی را گرامیداشت

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون با ارسال پیامی فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی و اربعین سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را گرامیداشت.

متن پیام:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ قُلْ جَاء الْحَقُّ وَ زَهَقَ الباطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كانَ زَهوقا ؛‌
(و بگو حق آمد و باطل نابود شد، آرى باطل همواره نابود شدنى است.)
(سوره اسراء، آيه ۸۱)

بهمن ماه تداعی کننده روزهای سراسر افتخار ملتی است که با دستان خالی و با تکیه بر ایمان ، اعتقاد و روحیه عدالت خواهی خود در برابر رژیم ستم شاهی به پا خواست. امسال چهل‌ و یکمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی را درحالی شروع می نماییم که یاد و خاطره شهید مقاومت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به عنوان تربیت شده برجسته اسلام و مکتب امام خمینی (ره) بیش از هر زمانی زمینه ساز اتحاد و همدلی بین مردم ، بیداری و عزت مسلمانان و آزادیخواهان جهان شده است.

امروز مفتخریم ، معلمان ، دانش آموزان و خانواده های انقلابی و متعهد شهرستان کارون گوش به فرمان رهبری ، آماده تلاش و مجاهدت در راه پاسداری از آرمانهای ارزشمند اسلام و انقلاب هستند.

درپایان ضمن گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و اربعین سـردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانشان ، از همه ی فرهنگیان شریف ، دانش آموزان عزیز ، خانواده های محترم و عموم مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان کارون دعوت می کنیم همچنان که در تمامی صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه را به نمایش گذشته اند این بار نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمای ۲۲ بهمن ماه این روز خدایی ، فریاد خود را برای رسوا کردن آمریکا وهم دستان او در منطقه سر دهند تا بار دیگر با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کرده باشیم.

کاظم باقلایی
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون
بهمن ماه ۱۳۹۸

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار