پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز تغییر کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: مسیر جدید راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز از میدان شهدا آغاز می‌شود.

محمد جوروند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ظهر امروز در نشست خبری هماهنگی برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن اشاره به تغییر محل راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اظهار کرد: محل راهپیمایی ۲۲ بهمن از فلکه مولوی تغییر کرده و مسیر جدید شروع راهپیمایی، از میدان شهدا به سمت نادری و از آنجا به سمت چهارراه آبادان خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه رویدادهایی چون شهادت سردار سلیمانی پیامدهای مثبتی برای انقلاب اسلامی داشت عنوان کرد: اگر چه شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برای همه ما بسیار تلخ بود اما تشییع باشکوه پیکر پاک حاج قاسم سلیمانی نماد اتحاد و همبستگی بی نظیر ملت بود.

وی افزود: اتحاد مردم در جریان تشییع باشکوه پیکر پاک سردار سلیمانی اتفاق بزرگی بود.

جوروند در اشاره به اینکه بعد از ۲۲ بهمن انتخابات مجلس شورای اسلامی را خواهیم داشت بیان کرد:  تفاوت یک حکومت دینی مردمی با حکومت‌های غیرمردمی در این نکات است و آنچه در انتخابات با اهمیت می‌باشد حضور مردم است.

وی افزود: هیچ چیز به اندازه مشارکت مردم در انتخابات نمی‌تواند قوت قلبی برای مسؤولان کشور باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در تشریح وضعیت فعالیت‌های فرهنگی در استان گفت: مانعی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در استان وجود ندارد، البته خود ما هم مراقب هستیم و نظارت‌ها نیز مستمر است و حراست ما در محل برگزاری کنسرت‌ها حضور دارد و نظارت می کند.

 وی افزود: از ناجا نیز در محل برگزاری کنسرت‌ها برای برقراری نظم و امنیت علاقه‌مندان به موسیقی حضور دارند، خود تهیه کننده‌ها هم ملزم به استقرار انتظامات و تشریفات در محل برگزاری کنسرت‌ها هستند.

جوروند عنوان کرد: محتوای برنامه هم از قبل نظارت می‌شود و جامعه هم نیازمند نشاط و امید است و کسانی که بذر ناامیدی و یاس را در جامعه می‌کارند منفور و مطرود هستند.

وی افزود: جشنواره‌های فرهنگی و هنری اتفاقات خوب فرهنگی هستند و باعث ایجاد نشاط و امید در جامعه می شوند که در حال حاضر جشنواره فیلم فجر را در خوزستان داریم و بعد از آن از ۲۴ تا ۳۰ شهریورماه جشنواره موسیقی فجر در سینما هلال و تالار آفتاب اهواز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار