پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

کمبود آب شرب در روستاهای خوزستان شرم‌آور است/نیازمند یک مجلس قوی هستیم

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه مطالبی که مردم مطرح کردند را روی چشم خود خواهم گذاشت گفت:ما نیز به سهم خود، پیگیر وعده‌های مسؤولین خواهیم بود.

مراسم افتتاح مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) روستای سودان بخش غیزانیه امروز با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان برگزار شد.

حجت‌السلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان ضمن شنیدن گلایه‌های مردم منطقه که در خصوص کمبودها اظهار کرد: اگر ما یک نماینده قوی در مجلس داشته باشیم که به صورت مستمر پیگیر کارهای ما باشد وضعیت متفاوتی را نسبت به نماینده‌ای که به فکر منافع خود و بستگانش است رقم خواهد زد.

وی افزود: به همین دلیل اگر بخواهیم مشکلات این منطقه را حل کنیم نیازمند یک مجلس قوی هستیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه مطالبی که مردم مطرح کردند را روی چشم خود خواهم گذاشت عنوان کرد: طی ۶ ماه گذشته مسؤولین را به این منطقه آوردیم.

وی افزود: اما دوباره از شما می‌خواهم که نمایندگان خود را جهت تشریح مشکلات برای مسؤولین بفرستید و ما نیز به سهم خود، پیگیر وعده‌های مسؤولین خواهیم بود.

امام جمعه اهواز در رابطه با کمبود آب شرب گفت: بحث آب و فاضلاب از مطالبات جدی مردم خوزستان است و من همچنان پیگیر آن هستم.

وی افزود: با توجه به اینکه چندین رود در اطراف ما وجود دارد کمبود آب شرم‌آور است و در تلاش جهت رفع این مشکل هستیم.

در حاشیه این مراسم جمعی از مردم و ساکنین بخش غیزانیه و روستای سودان به بیان مشکلات مختلف خود در زمینه‌های گوناگون اعم از نبود آب شرب و کمبود برخی از نیازهای اولیه در حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان پرداختند.

همچنین از خانه فرد نیازمند ساخته شده توسط گروه های جهادی و مجموعه نفت بازدید و در پایان به آن خانواده تحویل داده شد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار