پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

  • دوشنبه / 10 فوریه 2020 / 21:59
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 3018
  • خبرنگار : 2

شرکت آبفا معابر حفاری شده اهواز را ترمیم و آسفالت کند

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: از شرکت آبفا انتظار می‌رود معابر حفاری شده در عملیات اجرایی خود در اهواز را به سرعت ترمیم و آسفالت کند.

یکصدوهفتمین جلسه علنی شورای شهر اهواز با دستورکارهای واگذاری امور خدمات شهری، تنظیف منطقه یک شهرداری و تأمین اقلام مورد نیاز انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این نشست همچنین طرح ضربتی جمع‌آوری آبهای سطحی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، معاون عمرانی استانداری، شهردار و فرماندار اهواز، مدیرکل دادگستری و مدیرعامل شرکت آبفا اهواز بحث و بررسی شد.

حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان در این جلسه، اظهار کرد: طی این بازه زمانی چند ماهه که به مرکز خوزستان آمده‌ام بخش عمده‌ای از وقت ما درگیر مسائل جزئی و پیش‌پاافتاده‌ای شد که ما را از کارهای کلان باز داشت.

وی ضمن اشاره به ملاقات‌های چندباره با مقام معظم رهبری که با محوریت آب‌های سطحی برگزار شد افزود: شکرگذار خدا هستیم برای اینکه صدای واحدی از مسؤولین اهواز در رابطه با مشکلات شنیده می‌شود و جمعی همدل در کنار هم قرار گرفته‌اند تا مشکلات مردم را رفع کنند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در رابطه با طرح ضربتی جمع‌آوری آب‌های سطحی عنوان کرد: در زمینه دفع آب‌های سطحی نیازمند نقشه راه هستیم تا بر اساس آن اقدامات خود را انجام دهیم و طرح ضربتی جمع‌آوری آب‌های سطحی که توسط شورا در نظر گرفته شده، کار بسیار خوبی است.

وی افزود: بر اجرای صحیح طرح ضربتی جمع‌آوری آب‌های سطحی تاکید دارم و آبفا و شهرداری نیز باید در کنار یکدیگر تقسیم کار کرده و این طرح را اجرا کنند.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه اعتباراتی در اختیار شرکت آبفا قرار گرفته، گفت: جبهه‌های گوناگونی در مناطق در مواجهه با بحث فاضلاب باید ایجاد شود و در برخی مناطق مانند ملاشیه نباید به یک یا دو پیمانکار اکتفا کرد.

وی افزود: وزیر نفت و ستاد فرماندهی امام(ره) قول داده‌اندکه پای کار بیایند و در این زمینه دستگاه‌های زیادی را بسیج کرده‌ایم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان عنوان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی و اقداماتی که مقرر شده تا در بحث اصلاح شبکه آب و فاضلاب انجام شود، اهواز به مدت یک تا دو سال شهر کارگاهی خواهد بود.

وی افزود: اما انتظار می‌رود آبفا هر نقطه‌ای را که حفاری کرده یا طرح ضربتی در آن اجرا می‌کند را پس از حفاری آسفالت کند.

امام جمعه اهواز گفت: در بحث کارهای عمرانی نیز از هفته آینده با توجه به اینکه در اهواز به ویژه در حاشیه شهر خرابی‌ها زیاد است در کنار مسؤولین آبفا و شهرداری حضور پیدا خواهیم کرد تا در زمان اجرای کار، مشکلات را در همان نقطه بررسی کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار