پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

افتتاح مسیر اختصاصی مجموعه بنکداران و آهن فروشان

عصر امروز مسیر اختصاصی مجموعه بنکداران و آهن فروشان با حضور استاندار خوزستان، شهردار اهواز، قنوات و باباپور اعضای شورای اسلامی شهر اهواز در منطقه هشت شهرداری اهواز افتتاح شد.

استاندار خوزستان در حاشیه این بهره برداری گفت: امروز مصادف با ولادت با سعادت فاطمه زهرا (س) مسیر مجموعه بنکداران و آهن فروشان که حدودا سه کیلومتر است به بهره برداری رسید که فارغ از هزینه و طول مسیر از اهمیت مهمی برخوردار است.

شریعتی با بیان اینکه بنکداران، صنف آهن فروشان، مهدیس و مشاغل مزاحم نیازمند اجرای این مسیر بود گفت: سال ۹۶ جلساتی در استانداری خوزستان برگزار شد که خروجی جلسات توافقاتی بود که شهرداری توانسته اقداماتی در جهت اجرایی شدن پروژه انجام دهد و با جدیت کار را دنبال کند.

استاندار خوزستان اظهار کرد: مشکل جدی و گله مندی شهروندان که در این منطقه رفت و آمد داشتند با بهره برداری این مسیر مرتفع گردید تا بتوانند به توسعه شهر کمک کنند و در نتیجه شاهد یک توسعه متوازن در اهواز باشیم.

شهردار اهواز نیز در حاشیه بهره برداری مسیر اختصاصی مجموعه بنکداران و آهن فروشان گفت: مسیری که امروز به بهره برداری رسید یکی از مشکلات جدی منطقه مهدیس، مجموعه بنکداران و آهن فروشان را مرتفع کرد. نبود این مسیر برای خدمات رسانی به شهر اخلال ایجاد میکرد که بعد از اینکه این مشکل و صدای آنها به مدیریت شهری منتقل شد با همکاری معاونت فنی شهرداری اهواز برای حل موضوع ورود و در مدت زمان کوتاهی این جاده احداث شد.

شاعری با بیان اینکه، با اجرای مسیر اختصاصی مجموعه بنکداران و آهن فروشان، سهولت و تسریع در رفت و آمد و در نتیجه حل مشکل این مجموعه را شاهد هستیم ، گفت: امیدواریم اجرای پروژهای شهری همانند این پروژه با آهنگ شتابان تری در اهواز ادامه داشته باشد.

باباپور عضو شورای شهر اهواز همچنین ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) گفت: در مسیر مجموعه بنکداران و آهن فروشان ٩ هزار نفر رفت و آمد می کنند و با اجرای آن در روز بار ترافیکی در کوی مهدیس را کمتر می کند.

عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: از شهردار، معاونین و مدیران و مجموعه شهرداری بابت اقدامات و افتتاح این مسیر تشکر می کنم.

قنوات عضو دیگر شورای اسلامی شهر اهواز همچنین ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) گفت: این مسیر به مجموعه بازار آهن و انبارهای ضایعاتی و مجموعه بنکداران منتهی می شود که اجرای پروژه کار ارزشمندی است که توسط شهرداری اهواز صورت گرفت. اجرای این مسیر به علت اینکه حدود ۹ هزار نفر مستقیم و تعداد زیادی غیرمستقیم از این جاده رفت و آمد دارند برای شورای اسلامی شهر اهواز دارای اهمیت مهمی بود.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار