پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

بازدید مدیر منطقه و معاون فنی عمرانی استاندار خوزستان از نوار حفاریهای شرکت آبفا در سطح منطقه ۸

مدیر منطقه ۸ بهمراه معاون فنی و عمرانی استاندار خوزستان از نوار حفاریهای شرکت آبفا در سطح منطقه ۸ بازدید کرده اند.

به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸، خدامرادی ضمن بازدید از نوارحفاریهای شرکت آبفا در سطح منطقه تاکید کرد: ترمیم این نوارهای حفاری شده برعهده شرکت آبفا می باشد از آنجائیکه آجر به آجر شهرداری متعلق به شهروندان است و شاید روی منطقه فشار بیاورند که با اعتبارات داخلی حفاریهای شرکت آبفا را ترمیم کنیم ولی به نوعی حق شهروندان برای پروژه های عمرانی ضایع می شود .و با توجه به بالا بودن هزینه آن، مقدور نیست شهرداری از اعتبارات داخلی اش این مشکل را مرتفع کند و طبق قانون، آسفالت نوار حفاری برعهده دستگاه مربوطه است و شرکت آبفا باید سریعتر این کار را انجام دهد .
وی در ادامه بازدید بیان کرد: ارائه خدمات شهروندان در اولویت شهرداری بوده و دستگاههای خدمات رسان باید کیفیت اجرای پروژه ها را طبق ضوابط فنی در دستور کار داشته باشند .
عبیات ضمن تشکر از شهرداری منطقه بعنوان تنها نهادی که بیشترین همکاری را با شرکت آبفا داشته گفت: با توجه به اینکه حفاریهای ایجاد شده نشست کرده و گرد و خاک به پا خواسته از این نقاط مهم چهره شهر را بهم ریخته و موجب ورود ضرر و زیان به بازاریان و هم موجب ناراحتی و نارضایتی مردم شده است . خواستار تعامل میان شهرداری و شرکت آبفا شده است که یکی از مهمترین خروجی های این تعامل را سرعت بخشیدن به اجرای طرح های آب و فاضلاب و شهرداری بیان نمود و تزلزل در ارائه خدمات از سوی هر یک از دستگاهها در پروژه های مشترک را باعث ضرر به شهروندان برشمرد.
خدامرادی در پایان افزود: امیدواریم با سعی و تلاش و پیگیریهای مضاعف مدیران ، معاونین منطقه در جهت رفع مشکلات شهروندان شاهد رسیدن به ایده آل که همان رفاه حال شهروندان می باشد شویم و تا پایان ترمیم و آسفالت نوار حفاریهای سطح منطقه ، این شهرداری با جدیت پیگیر موضوع خواهد بود .

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار