دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

گلایه وزیر راه و شهرسازی از وضعیت فرودگاه اهواز

وزیر راه و شهرسازی گفت: از وضعیت فرودگاه اهواز و اینکه مردم اینچنین فرودگاهی را دارند به عنوان وزیر خجالت می‌کشم.

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، در حاشیه افتتاح پل سپهبد شهید سلیمانی(پل نهم)  اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این پل هدایت کننده یکی از محورهای شریانی است که با همت و پیگیری استاندار خوزستان شاهد به ثمر نشستن پروژه هستیم.

وی افزود: وظیفه وزارت راه و شهرسازی توسعه زیرساخت‌ها و تسهیل‌گری در راستای بهبود کیفیت وضعیت شهری است که در همین راستا در بحث‌های عمران شهری همیشه پیشقدم بوده و به نقش‌آفرینی خود ادامه خواهد داد.

اسلامی در رابطه با برآورد هزینه احداث این پل بیان کرد: این پل موضوع بسیار مهمی است و ارزش هزینه‌ای که اینجا صورت گرفته بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: با توجه به اینکه اهواز مرکز یک تقاطع ترانزیتی قلمداد می‌شود کنترل رینگ‌های ترافیکی حائز اهمیت است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه منطقه منبع آب اهواز منطقه‌ای پرخطر و آسیب‌پذیر است، عنوان کرد: به همین دلیل طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان نسبت به سایر شهرها متمایز خواهد بود چرا که طی این طرح، بافت فرسوده به خصوص در این منطقه تعیین تکلیف خواهد شد.

وی افزود: سال‌ها موضوع پرخطر بودن منطقه منبع آب مطرح بود که با وجود پیگیری‌هایی که صورت گرفت بخش مهمی از این طرح را به این امر تخصیص خواهیم داد تا بهبود این منطقه به کیفیت زندگی مردم کمک کند.

اسلامی با بیان اینکه از وضعیت فرودگاه اهواز و اینکه مردم اینچنین فرودگاهی را دارند به عنوان وزیر خجالت می‌کشم، افزود: ان‌شاءالله تمام کسانی که مسؤول هستند اما باعث شدند که بهبود وضعیت فرودگاه اهواز صورت نگیرد، رویه خود را ادامه نداده و در ایجاد فرودگاهی در شأن مردم اهواز کمک کنند.

انتهای پیام/ر

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار