دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

  • دوشنبه / 24 فوریه 2020 / 12:32
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 3279
  • خبرنگار : 104

شهروندان اهوازی برای بارندگی شدید دوشنبه و سه شنبه آماده باشند

سخنگوی شهرداری اهوازدر خصوص بارندگی شدید روزهای دوشنبه و سه شنبه در اهواز گفت: مشکل ساختاری و اشکالات در طراحی شهری میراث موجود شهر اهواز است که سیستم هدایت آبهای سطحی پشت بامها و معابر در آن طراحی نشده و بر هیچکس پوشیده نیست و فعلا با شرایط موجود و اعتبارات ناکافی شهرداری بدلیل خودگردان بودن ساختار درآمد و هزینه وظیفه خود را در حد توان انجام میدهیم.

وی افزود: از مردم شریف اهواز بابت مشکلات حادث شده در مواقع بارندگی عذرخواهی میکنیم و از مدیریت آبفای شهری که وظیفه جمع آوری و هدایت فاضلاب را برعهده دارند تقاضای تلاش دوچندان داریم.
احمدی ادامه داد: شهرداری بر اساس وظیفه سازمانی خود با همت همه مدیران و نیروهای زحمتکش خود برای جلوگیری از کاهش آسیب ها بصورت شبانه روزی در کنار مردم خواهد بود.

این مقام مسئول  ضمن تاکید بر تلاش شبانه روزی اعضای محترم شورای اسلامی و مدیریت شهرداری کلان شهر اهواز بر خدمات رسانی به مردم و تشکیل ستاد سیل ، عنوان کرد:
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته ی جاری بارش شدیدی را پیش رو داریم که نیازمند آمادگی شهروندان گرامی اهوازیست .
سخنگوی شهرداری اهواز گفت: احتمال ریزش خطوط فاضلاب وجود دارد که باید مراقب باشیم و تلاش کنیم حتی الامکان  از تردد غیر ضروری در معابرطی روزهای بارندگی خودداری نماییم.
گفتنی است  سامانه ی ارتباطی ۱۳۷ همچنان آماده جذب نظرات و مشکلات شما خواهد بود.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار