دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

  • یکشنبه / 1 مارس 2020 / 21:56
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 3417
  • خبرنگار : 104

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز : میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر به صورت مستمر ضدعفونی می شود

به دنبال شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت شهروندان، میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر ضدعفونی شدند.

بابک ربیعی  گفت: با توجه به استقبال شهروندان از میدان مرکزی الغدیر وبرای ایجاد آرامش روانی و خدمت رسانی مطلوب به آنان میدان مرکزی میوه و تره بار اهواز به دقت ضدعفونی شد.

وی با بیان اینکه ضدعفونی کردن بازار روزها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت؛ خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند به راحتی در میدان الغدیرو بازارروزها حضور پیدا کرده و بدون نگرانی اقلام مصرفی خود را خریداری کنند.

وی با اشاره به این‌که اولویت این سازمان، حفظ بهداشت و تأمین سلامت شهروندان است، افزود: ضدعفونی کردن میدان الغدیر و بازارچه ها از اولویت‌های ضدعفونی کردن و گندزدایی در سازمان ساماندهی مشاغل شهری برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.

ربعی در پایان با دعوت از عموم مردم نسبت به رعایت اصول و ضوابط بهداشت فردی هنگام مراجعه به این میدان الغدیر و بازار چه ها ، خاطرنشان کرد: از شهروندان عزیز درخواست می‌کنیم هنگام مراجعه به میدان و بازارهای میوه و تره بار، حتماً از ملزومات بهداشتی شخصی از جمله ماسک و دستکش به ویژه برای جدا کردن انواع میوه و محصولات مورد نظر استفاده کنند.
گفتنى است ميدان مركزى ميوه و تره بار الغدير از ساعت ۲۱ الى ۱۱ بدون كوچكترين وقفه اى در حال خدمت رسانى به شهروندان شريف اهوازى است .

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار