جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳

Friday, 24 May , 2024

پلمب ۱۳۶ باب قلیان سرا با هدف پیشگیری از شیوع کرونا در اهواز

فرمانده انتظامی اهواز از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پلمب ۱۳۶ باب قلیان سرا در این شهرستان خبر داد

،سرهنگ”محسن دالوند”در بیان جزئیات این خبر گفت:در پی اتخاذ تصمیمات گرفته شده و برنامه‌ریزی‌های انجام شده به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، همچنین در پی مطالبات مردمی در راستای اجرای طرح پاکسازی پارکها تفرجگاه ها و اماکن عمومی نقاط مختلف به ویژه جاده ساحلی شمالی و جنوبی شهر اهواز از عرضه قلیان و پس از هماهنگی‌های صورت گرفته با مقام قضایی،این طرح به مرحله اجرا درآمد.
سرهنگ دالوند افزود؛درانجام این طرح که با همکاری شبکه بهداشت شهرستان صورت گرفت،تعداد ۱۳۶ واحد قهوه‌خانه پلمپ،با عرضه کنندگان سیار قلیان در پارک ها و تفرجگاه های جاده ساحلی برخورد و تعداد ۲۱۰۰ جام قلیان از سطح مناطق اشاره شده جمع‌آوری شد و ۴۷ نفر نیز به دلیل ارتکاب تخلفات صنفی در این راستا دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
این مقام انتظامی در ادامه عنوان داشت:این پلیس در نظر دارد تا با هماهنگی مقام قضایی و با حضور نماینده شبکه بهداشت و همچنین اصحاب رسانه،نسبت به معدوم نمودن قلیان های جهان آوری شده اقدام نماید.
فرمانده انتظامی اهواز در پایان، ضمن اشاره به رضایتمندی شهروندان از اجرای طرح انجام گرفته،خاطر نشان کرد:طرح پلمپ واحدهای صنفی متخلف به صورت جدی در دستور کار پلیس می باشد و کسانی که اقدام به قانون‌شکنی و فک پلمپ نمایند،برابر حکم مقام قضایی مورد پیگیری و برخورد قرار خواهند گرفت.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار