پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

  • سه‌شنبه / 3 مارس 2020 / 23:37
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 3469
  • خبرنگار : 2

رونمایی از بلندترین تندیس سردار سلیمانی در آینده نزدیک در شهر ملاثانی

شهردار ملاثانی از رونمایی المان سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دو هفته آینده به طول ۵ الی ۶ متر در پارک ورودی شهر خبر داد.

محمد حمیدی شهردار ملاثانی در مصاحبه با خبرنگار خوزآنلاین در خصوص پروژه‌های فعال عمرانی شهر، گفت: با توجه به اینکه یکی از مهمترین دغدغه های شهرداری و شورای شهر تأمین رضایتمندی شهروندان است، امیدواریم با اتمام پروژه های فعال از جمله پروژه ملی جاده ساحلی اهواز_ملاثانی با بودجه ۶ میلیارد تومان، آسفالت و بهسازی خیابان‌ها، ترمیم و لوله گذاری شبکه آب و فاضلاب در مرکز شهر خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه دهیم.

وی افزود: اولین استخر سرپوشیده در شهرستان ملاثانی به عنوان یکی از مهم ترین دغدغه های جامعه ورزشی با اعتبار ۵ میلیارد تومان از دیگر پروژه های فعال شهر است که پس از بهره برداری در اختیار عموم شهروندان قرار می‌گیرد.

شهردار ملاثانی همچنین از رونمایی المان سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دو هفته آینده به طول ۵ الی ۶ متر در پارک ورودی شهر خبر داد و احتمال میدهد بلندترین المان سپهبد در سطح کشور باشد.

حمیدی با اشاره به اینکه شهر ملاثانی برای مسافران نوروزی، عبوری و برای اقامت کوتاه مدت است، بیان کرد: در همین جهت اقدام به بهسازی پارک ها و سرویس های بهداشتی عمومی، رنگ آمیزی جداول و نورپردازی در سطح شهر کردیم.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار