دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

نیکزاد: کرونا را با همدلی شکست می‌دهیم/ امروز پزشکان و پرستاران در خط مقدم جهاد هستند

منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم گفت: اکنون پزشکان و پرستاران همانند رزمندگان دفاع مقدس در خط مقدم جهاد هستند و خدمت آنها در نزد خدا از ارزش بالایی برخوردار است.

علی نیکزاد منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به زحمات پزشکان و پرستاران در معالجه بیماران کرونایی، گفت: از همه کادر درمانی، پزشکان و پرستاران محترم، فداکار و جان بر کف که تمام وقت و عمر خود را برای مبارزه با ویروس کرونا و صحت و عافیت بیماران و مردم ایران زمین وقف کرده‌اند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی افزود: پزشکان و پرستاران اکنون همانند رزمندگان فداکار و ایثارگر سال‌های دفاع مقدس در خط مقدم هستند و قطعا این تلاش و خدمت بی‌همتای آنها در نزد خدای متعال از ارزش بالایی برخوردار است.

منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم گفت: توجه به مسائل بهداشتی و توصیه‌های کارشناسان، امری ضروری و لازم است که امیدواریم همه ما با رعایت تمام نکات و عمل به دستورات از شر این ویروس خلاص شویم.

نیکزاد تصریح کرد: اگرچه کرونا تعدادی از هموطنان عزیز ما و خادمانی چون آیت الله خسروشاهی و آقایان شیخ‌الاسلام، تویسرکانی، میرمحمدی، رمضانی و خانم رهبر را از ما گرفت اما ملت ایران با همان روحیه بالا و مثال‌زدنی و با همدلی و همکاری کامل، این ویروس منحوس را شکست می‌دهند.

وزیر اسبق راه و شهرسازی عنوان کرد: ما قطعاً با اراده و ایمان بالا از این گردنه سخت مانند سابق عبور خواهیم کرد تا تحقق آرزوی همه ما و تمامی از دست‌رفتگانمان که همان سرافرازی و بالندگی ایران است، دیگر بار تضمین شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار