دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

تردد در بازار اندیمشک برای جلوگیری از انتشار کرونا محدود شد

فرماندار اندیمشک گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همه مسیرهای اصلی ورودی به بازار این شهرستان از روز چهارشنبه بسته شدند.

پیمان جهانگیری روز چهارشنبه افزود:این تصمیم با هدف جلوگیری از اجتماع مردم در بازار شهرستان اندیمشک اتخاذ شده و در این راستا محدودیت ترافیکی در مسیرهای ورودی به بازار اندیمشک اعمال شد.

وی اظهار داشت: همه فروشگاههای پرازدحام در اندیمشک نیز تعطیل شدند ضمن اینکه بازرسی مستمر از بازار این شهرستان انجام می شود.

فرماندار اندیمشک افزود: هتل ها و مهمانسراهای شهرستان اندیمشک از پذیرش مسافر منع شده و اجاره دادن منزل به مسافران نیز در این شهرستان ممنوع است.

جهانگیری گفت: قطار محلی اندیمشک – دورود نیز با توجه به حجم مسافران این قطار تا اطلاع بعدی متوقف شد.

فرماندار اندیمشک گفت: تمهیدات کنترلی در مبادی ورودی شهرستان اندیمشک از جمله راه آهن و پل زال اعمال شده است.

وی بیان کرد: تلاش شبانه روزی در اندیمشک برای پیشگیری از شیوع کرونا ادامه دارد ضمن اینکه راههای ورودی بهشت زهرای اندیمشک نیز بسته شده و برگزاری هرگونه اجتماع و مراسم در این منطقه ممنوع است.

فرماندار اندیمشک از شهروندان خواست از هرگونه تردد به سطح شهر خودداری کرده و اصول بهداشتی را جدی بگیرند.

وی افزود: اندیمشک ورودی استان خوزستان است و با توجه به ورود مسافران میلیونی در ایام نوروز از این نقطه به خوزستان ،تلاش جدی برای کنترل شدید وضعیت ادامه دارد.

به گزارش ایرنا تا کنون ۱۱۰ نفر در خوزستان به ویروس کرونا مبتلا شدند که ۲۵ نفر از این تعداد جان خود را از دست داده اند.

ویروس کرونا که رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد؛ این ویروس تاکنون به بیش از یکصد کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار