دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

  • چهارشنبه / 11 مارس 2020 / 17:10
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 3656
  • خبرنگار : 2

جمالی‌پور: میوه شب عید در ۴۵ مغازه و ۱۰ غرفه عرضه می‌شود

عبدالرضا جمالی پور رئیس اتحادیه صنف میوه و تره بار در خصوص توزیع میوه های شب عید در گفتگو با خبرنگار خوزآنلاین، گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کار خرید این میوه‌ها را انجام داده است و تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده است؛ میوه‌های نوروزی که توسط سازمان صمت خریداری شده، شامل سیب زرد، سیب قرمز، پرتقال تامسون و پرتقال والنسیا هستند.

وی در ادامه افزود: در ۴۵ مغازه دارای پروانه بهداشت در سطح شهر بار میوه توزیع و ۱۰ غرفه دارای پروانه کسب همراه با تاییدیه از جانب اتحادیه و سازمان صمت در مناطقی که فاقد مغازه هستند، برپا می‌شود.

جمالی پور با اشاره به حضور اکیپ های گشت نظارتی تا شب عید، بیان کرد: نظارت بر مغازه داران پس از توزیع بار به وسیله اکیپ های گشت زنی از سمت سازمان صمت و سازمان بازرسی اصناف و همچنین از سمت اتحادیه صورت می‌گیرد.

رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز با رعایت نکات بهداشتی توسط مغازه داران در شرایط ویژه کرونایی، تصریح کرد: ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین مغازه داران توزیع و آموزش های لازم نیز در این خصوص داده شده است.

جمالی پور ادامه داد: امیدواریم با توزیع این میوه‌ها، قیمت میوه در ایام عید در بازار اهواز کاهش پیدا کند و شاهد افزایش قیمت‌ها در این ایام نباشیم، میوه‌هایی که قرار است به منظور تنظیم بازار ایام عید توزیع شوند پس از قیمت‌گذاری در مرکز، نرخ آن‌ها مشخص خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: واحدهایی که به عرضه این میوه‌ها اقدام خواهند کرد، در سطح شهر با نصب بنرهایی مشخص می‌شوند و مردم می‌توانند از این طریق آن‌ها را شناسایی کنند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار