پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

  • پنج‌شنبه / 12 مارس 2020 / 13:21
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 3667
  • خبرنگار : 104

دستگیری عاملان تیراندازی به منزل قاضی دادگستری در اندیمشک

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سه نفرعامل تیراندازی به سمت منازل مردم و یک قاضی دادگستری درشهرستان اندیمشک در کمتر از ۷۲ ساعت خبر داد.

سردار “حیدر عباس زاده” در بیان جزئیات این خبر گفت:در پی وقوع یک فقره تیراندازی شبانه به طرف درب منزل یکی از قضات دادگستری اندیمشک، موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان اندیمشک قرار گرفت.

این مقام ارشدانتظامی افزود: ماموران پلیس اطلاعات وامنیت عمومی فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک با کار اطلاعاتی در کمتر از ۷۲ ساعت ۳ نفر از عاملان تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی طی ۳ عملیات جداگانه متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از محل اختفاءمتهمان تعداد۲ قبضه اسلحه کلاشینکف بهمراه ۴۷ فشنگ جنگی که در تیراندازی ها از آنها استفاده شده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهمان در تحقیقات بعمل آمده به ۳فقره تیراندازی به سمت منازل اشخاص، قاضی دادگستری اندیمشک وخودرو گشت انتظامی پاسگاه چمگلک اعتراف کردند، تصریح کرد: پلیس دربرقراری نظم وامنیت بدون مماشات وبرابر قانون با مجرمان جرائم خشن برخورد خواهد کرد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار