پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

ورود شهروندان استان‌های قرمز کرونا به آبادان و خرمشهر ممنوع است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، فرمانداران آبادان و خرمشهر و رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در عنوان بیانیه مشترکی اعلام کردند: ورود اهالی استان‌های با وضعیت قرمز به آبادان و خرمشهر تا اطلاع ثانوی کاملا ممنوع و از ورود آنها جلوگیری می‌شود.

بر اساس این بیانیه که روز پنجشنبه در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت امده است:ورودی‌های آبادان و خرمشهر به صورت ۲۴ ساعته کنترل و همزمان پایش بهداشتی خواهند شد.

همچنین هتل‌ها و مسافرخانه‌ها تا اطلاع ثانوی از پذیرش میهمان و مسافر ممنوع هستند و شهرداری‌های آبادان، خرمشهر، مینوشهر، اروندکنار و چوئبده مکلفند در کلیه پارک‌ها از نصب چادر ممانعت کرده و حضور میهمانان را هم کنترل نمایند.

در ادامه بیانیه آمده است: ورود مسافر از طریق راه‌آهن به آبادان و خرمشهر ممنوع است و پایانه مسافری راه‌آهن صرفا تا مرکز استان می‌باشد.

همچنین کلیه پاساژها و بازارهای سرپوشیده آبادان و خرمشهر از پنجشنبه به مدت یک هفته کاملا تعطیل و آرایشگاه های زنانه و مردانه، تالارهای عروسی، قلیان خانه ها، آرامستان ها و هرگونه تجمع های مشابه تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

همچنین نیروی انتظامی مکلف است اخبار کذب را رصد و با انتشاردهندگان برخورد لازم را اعمال نماید ضمن اینکه اخبار رسمی صرفا از طریق صداو سیما و خبرگزاری‌های رسمی قابل مخابره و منتشر خواهد شد.

تا کنون ۱۷ بیمار کرونایی در جنوب غرب استان خوزستان به صورت قطعی شناسایی شده اند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار