پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

آمریکایی‌ها سابقه و امکانات ترور بیولوژیک را دارند

نایب‌رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: آمریکایی‌ها به لحاظ سخت‌افزاری امکان ترور بیولوژیک را دارند و تنها کشوری هستند که از آن تجهیزات استفاده کرده‌اند.

حمیدرضا ترقی نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به احتمال ماهیت ترور بیولوژیکی ویروس کرونا اظهار داشت: شواهد بسیاری وجود دارد که آمریکا و رژیم صهیونیستی در تهیه ویروس های بیولوژیکی و تروریسم بیولوژیک آزمایشگاه های متعددی را در سطح دنیا و به ویژه نزدیک ایران، چین و روسیه که دشمنان اصلی آمریکا به حساب می‌آیند، ایجاد کرده‌اند.

وی افزود: بنابراین به لحاظ سخت افزاری آمریکایی‌ها هم سابقه این کار و هم امکانات و آزمایشگاه‌های لازم برای این کار را دارند و حتی هالیوود و آمریکایی‌ها فیلم‌های متعددی را در این‌باره ساخته‌اند که توانمندی و قدرت خود را به رخ جهانیان بکشند.

ترقی با بیان اینکه آمریکایی‌ها به لحاظ سخت افزاری این امکان را دارند و تنها کشوری هستند که از آن تجهیزات برخوردار هستند، تصریح کرد: نکته دوم اینکه آمریکایی‌ها انگیزه لازم برای استفاده از این نوع ابزارها را هم دارند چون دشمنان اصلی خود را نتوانستند از دیگر راهها تضعیف کنند و نه از توان نظامی خود استفاده خوبی کرده‌اند و نه توانسته‌اند چین و روسیه را با روش‌های اقتصادی تضعیف کنند و مجموعه اقداماتشان در راستای جلوگیری از چندجانبه‌گرایی و ایجاد یکه‌تازی برای آمریکا نتیجه نداده است.

وی با اشاره به اینکه ترور بیولوژیک می‌تواند نقطه امیدی باشد تا اقتصاد چین و اوضاع داخلی ایران و اروپا را به هم بریزندو کاری کنند که آمریکا دوباره از قدرت لازم برای تسلط بر جهان برخوردار شود، تاکید کرد: آرامش و خونسردی که در رئیس‌جمهور آمریکا وجود دارد مشکوک است چون طوری عمل می کند که انگار مسلط بر موضوع است و همین مسئله شائبه پشت‌پرده داشتن تلاش آمریکایی‌ها را تقویت می‌کند.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه باید احتمال ترور بیولوژیکی بودن این ویروس را داد، تصریح کرد: باید ضمن اینکه با تحقیق را بررسی و مستندسازی در این زمینه به واقعیت آن برد، از مجامع بین المللی نیز درخواست کرد که با جدیت و با استفاده از کمیته های حقیقت یاب به واقعیت این مسئله رسیدگی کنند.

ترقی افزود: باید مدافعان کشور چه در عرصه نظامی و بهداشتی باید آمادگی‌های لازم را برای چنین شکلی از جنگ که ماهیت ترور بیولوژیک دارد را نیز داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار