پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

کرونا در خوزستان کدام بخش‌ها را تعطیل کرد؟

به دنبال شیوع کرونا و افزایش مبتلایان به این ویروس در خوزستان با دستور مقامات اجرایی بازار و برخی ادارات برای مدتی مشخص تعطیل شدند.

به دنبال شیوع کرونا و افزایش مبتلایان به این ویروس در خوزستان با دستور مقامات اجرایی بازار و برخی ادارات برای مدتی مشخص تعطیل شدند.

تعطیلی همه اصناف به‌جز اصناف ضروری

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، اظهار کرد: برای پیشگیری از شیوع کرونا از فردا یکشنبه تمامی پایانه‌های مسافربری استان خوزستان تعطیل خواهند بود و از ورود و خروج مسافر به داخل خوزستان ممانعت به عمل می‌آید.

وی با تاکید بر تعطیلی همه هایپر مارکت‌ها و مراکز تجاری پر جمعیت استان، گفت: از فردا به‌جز سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، قصابی ها، میوه فروشی ها، خوارو بارفروشی ها و داروخانه ها ، تمامی صنوف تعطیل هستند و حق خدمات دهی را تا اطلاع بعدی ندارند و با افراد خاطی در این زمینه برخورد قاطع خواهد شد.

ادارات آبادان و خرمشهر از روز دوشنبه تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

مدیرعامل منطقه آزاد اروند، فرمانداران آبادان و خرمشهر و رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان بیانیه‌ای را تحت عنوان مبارزه با کرونا به صورت مشترک منتشر کردند.

بر اساس این بیانیه تمامی ادارات آبادان و خرمشهر به استثناء دستگاه‌های نظامی و امنیتی نهادهای خدمات‌رسان (مانند بخش های عملیاتی شهرداری و آبفا و تعزیرات حکومتی) بانک‌ها (البته بدون حضور مردم و صرفاً انجام آنلاین و اینترنتی امور بانکی و شارژ خودپردازها) و بخش خدماتی جهاد کشاورزی تعطیل است.

این تعطیلی از روز دوشنبه این هفته اجرا و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

مسدود شدن برخی خیابان‌ها در اهواز

از امروز خیابان‌های سلمان فارسی، طالقانی، امام،  بخشی از سی‌متری(حد فاصل نادری تا طالقانی)، اصلی کیانپارس از فلکه سوم تا میدان چمران،  زیتون کارمندی تا فلکه پارک به طور کامل مسدود خواهند شد‌.

شهردار اهواز خاطرنشان کرده: ساحلی غربی و شرقی از پل سوم تا ششم توقف مطلقا ممنوع است و خودروهای متوقف شده در صورت مشاهده به پارکینگ منتقل می‌شوند.

محدودیت در ناوگانی اتوبوس‌رانی اهواز

سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز نحوه و ساعات سرویس‌دهی ناوگان اتوبوسرانی اهواز را در ایام پیش رو اعلام کرد.

بر این اساس برنامه سرویس‌دهی در بخش اول از ساعت ۶:۱۵ تا ۸:۳۰ صبح و در بخش دوم از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ با تمام ظرفیت در کلیه خطوط برای رفاه حال کارمندان و کارگران که باید در محل کار خود حاضر شوند، انجام می‌شود.

گفتنی است تصمیم محدودیت و تعطیلی ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز در جهت سلامتی شهروندان و جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا گرفته شده است.

تعطیلی مرکز شماره‌گذاری و اعطای مرخصی خودروهای اروندی

سید علی موسوی معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند اظهار کرد: مرکز شماره گذاری و اعطای مرخصی خودروهای پلاک اروندی، تعویض و انتقال پلاک تا اطلاع ثانوی در راستای مقابله با کروناویروس تعطیل است.

وی افزود: با توجه به شیوع کروناویروس از مردم و صاحبان ‌خودروهای پلاک اروندی تقاضا داریم تا به گمرگ جمهوری اسلامی، گمرگ منطقه آزاد اروند و مرکز شماره گذاری مراجعه نکنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار