دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

جداره ساختمان های محدوده منطقه ۳ فرصتی برای ادای احترام به مقام شهید سپهبد سلیمانی شد

مدیر منطقه ۳ شهرداری اهواز از اجرای بیش از ۲۵۰ متر مربع نقاشی دیواری از تمثال مبارک سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه ۳ شهرداری اهواز ، مهدی مرادحسینی مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت : این منطقه از شهرداری با اجرای نقاشی سه بعدی از تمثال شهید سلیمانی ، در جای جای محدوده این منطقه احترام و ارادت خود را به مقام والای آن بزرگوار نشان داده است.
مرادحسینی تاکید کرد : به منظور ترویج فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی ماندگارترین نام سردار کیفر ستیز اسلام ،شهید حاج قاسم سلیمانی ، کار دیوارنگاری محدوده ای از دیوار ساختمان مرتفعی در ضلع شمالی شرقی میدان شهید بندر و تقاطع چند سطحی شهید کجباف در حوزه این منطقه و در هفته پایانی سال جاری به مساحتی بالغ بر ۲۵۰ متر مربع آغاز شد و با سرعت و کیفیت مثال زدنی به پایان رسید.
مدیر منطقه گفت : این اثر سه بعدی با هنرمندی و اجرای دستان هنرمند ارزشی به نام حاج محمد رضا قادری یکی از مجرب ترین نقاشان کشور و احیاء گر نقاشی دیواری با سابقه چهل ساله در تصویرسازی دیواری در سراسر شهرستان ها به تصویر در آمده است.
مرادحسینی یادآور شد : منطقه ۳ شهرداری اهواز مفتخر به این موضوع است که برای نخستین بار در کشور از بزرگترین تندیس شهید بزرگوار و پس از نامگذاری طولانی ترین اتوبان شهر اهواز و نصب تابلوی اسم ایشان در شب شهادتشان ، پرده برداری کرده است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار