پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳

Thursday, 18 July , 2024

اقدام قابل تقدیر شهردار ملاثانی در آستانه سال نو

کارگران شهرداری ملاثانی سبد کالای نوروزی و حقوق اسفند ماه خود را دریافت کردند

مهندس محمد حمیدی شهردار ملاثانی گفت: حقوق و مزایای کارگران شهرداری ملاثانی تا پایان اسفند ماه پرداخت شده است و همچنین به منظور تکریم و بهبود وضعیت معیشتی کارگران شهرداری یک بسته حمایتی شامل کالاهای اساسی به همه کارگران زحمتکش شهرداری اهدا شد.
امسال با وجود همه مشکلات، تحریم ها و شیوع بیماری کرونا؛ با همت و مدیریت جهادی شهردار جوان و توانمند ملاثانی و همچنین همراهی و پیگیریهای شورای شهر سال ۹۸ بهترین وضعیت پرداخت حقوق کارگران شهرداری ملاثانی بود تا شاهد رضایت‌خاطر هرچه بیشتر پرسنل و کارگران زحمتکش شهرداری باشیم.
مهندس محمد حمیدی شهردار ملاثانی از پرداخت کامل حقوق کارگران شهرداری تا پایان سال خبر داد و گفت: حقوق و مزایای کارگران شهرداری ملاثانی تا پایان اسفند ماه پرداخت شده است.
وی افزود: به منظور تکریم و بهبود وضعیت معیشتی کارگران شهرداری یک بسته حمایتی شامل کالاهای اساسی به همه کارگران زحمتکش شهرداری اهدا شد.
شهردار ملاثانی با تاکید بر اینکه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و کارگران شهرداری بعنوان یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها می‌باشد؛ بیان کرد: خوشبختانه توانستیم با تلاش شبانه روزی حقوق کارکنان و کارگران را پرداخت نماییم.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار