پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

کشف مواد محترقه غیر مجاز در اندیمشک و خرمشهر

بیش از سه هزار و ۷۰۰ عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز در شهرستان‌های اندیمشک و خرمشهر کشف شد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ امیرعباس شهبازی فرمانده انتظامی اندیمشک چهارشنبه شب گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح شناسایی و دستگیری فروشندگان موادمحترقه غیر مجاز به صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی اندیمشک قرار گرفت .

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با کار اطلاعاتی سه نفر از فروشندگان موادمحترقه غیرمجاز را در اندیمشک شناسایی و در ۲ عملیات جداگانه با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ هزار و ۲۱۶ عدد انواع ترقه و موادمحترقه غیرمجاز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک با اشاره به اینکه در این رابطه یک باب واحد صنفی متخلف پلمب شد، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل شدند.

کشف بیش از یک هزار عدد مواد محترقه غیر مجاز در خرمشهر 

سرهنگ همت علی ترکارانی فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر نیز گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به منظور پیشگیری از بروز حوادث ناگوار در استفاده ناصحیح از مواد محترقه، ماموران پلیس امنیت عمومی خرمشهر یک باب مغازه را که در زمینه فروش و توزیع مواد محترقه غیرمجاز فعالیت داشت شناسایی کردند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از هماهنگی با مرجع قضایی در بازدید از واحد صنفی مذکور یک هزار و ۵۳۵ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، گفت: به استناد قانون مجازات اسلامی هر گونه قاچاق، خرید و فروش مواد منفجره و محترقه به طور غیرمجاز جرم محسوب شده و مرتکب آن به مجازات مندرج در قانون محکوم می شود.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار