پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

مبارزه علیه کرونا یک مصدوم از آتش نشانی گرفت

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از زمان شروع بحران کرونا در کشور و در سطح استان، مبارزه خود با این ویروس را آغاز کرده و همچنان خدمات دهی آن ها در سطح شهر ادامه دارد.

ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در خصوص مصدومیت یکی از پرسنل این سازمان اظهار کرد: بیست ونهم اسفند ماه ۱۳۹۸ مهدی فاضلی رییس یکی از ایستگاه های آتش نشانی اهواز در روند اقدامات مقابله ای و طرح مبارزه با کرونا که توسط ماشین آلات و نیروهای فداکار آتش نشان انجام می شود، بر اثر سقوط، از ناحیه دست به شدت دچار آسیب و شکستگی شده و هم اکنون روی تخت بیمارستان بستری است.

وی افزود: این آتش نشان فداکار نیز در راستای مبارزه با بحران کرونا در کنار هم خدمتی های خود در طرح مبارزه با این بیماری و برای آسایش و سلامت مردم شهر خود دچار حادثه شد.

قنبری با اشاره به اقدامات آتش نشان ها در بحران های اخیر و بحران کرونا تاکید کرد: آتش نشان های اهوازی در تمام لحظات بحرانی و غیر بحرانی، در آسایش و در خطر، پشتیبان امنیت، سلامت و آسایش شهروندان خود هستند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: این سازمان به عنوان مبتکر حرکت ضد عفونی و پاکسازی معابر به صورت گسترده در کشور، هر شبانه روز تقریبا با ۲۲۰ نیرو آتش نشان و بیش از ۲۰ خودرو سبک و سنگین که برخی به صورت ویژه برای این عملیات طراحی شدند، اقدام به پاکسازی و ضد عفونی شهر می کند.

وی خاطر نشان کرد: بروز هیچ حادثه ای نمی تواند آتش نشان های شهر را از ادامه خدمت به شهروندان باز دارد و آسیب دیدن این آتش نشان فداکار نیز قطعا با تلاش بیشتر همکاران وی برای مبارزه با این بحران همراه خواهد بود.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عنوان کرد: امیدواریم عموم مردم با آگاهی و با رعایت نکات بهداشتی و همبستگی ملی هرچه سریع تر باعث شوند تا بحران کرونا محدود و محدودتر شده تا جایی که زنجیره این بیماری قطع شود و از بروز مشکلات و دردسر های جانبی آن جلوگیری گردد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار