دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

از شایعه تا واقعیت تعطیلی جایگاه‌های سوخت در خوزستان

روز گذشته اخباری کذب مبنی بر تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت در کشور یا عدم عرضه سوخت به خودروها در برخی رسانه های نامعتبر و پیام‌رسان‌های شبکه‌های مجازی منتشر شد

در پی انتشار اخبار کذب در مورد تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت  در کشور یا عدم عرضه سوخت به خودروها  در برخی رسانه های نامعتبر و پیام‌رسان‌های شبکه‌های مجازی، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌هامنطقه خوزستان اهواز  اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

کلیه جایگاه‌های عرضه سوخت  در سطح استان خوزستان مانند همیشه با تعهد و مسؤولیت‌شناسی درحال ارائه سوخت به صورت شبانه روزی به مشتریان گرامی هستند و در این امر هیچ وقفه ای نبوده و نخواهد بود.

ضرورت خدمت رسانی و اهمیت جایگاه‌های عرضه سوخت بر هیچ مقام مسؤول و شهروندی  پوشیده نیست و در تمام جلسات دولتی و سیاستگذاری نیز بر استمرار سوخت‌رسانی این واحدهای خدمت رسان به طور شبانه روزی تاکید شده است.

در ادامه آمده است: در استان خوزستان نیز با تدابیر مدیران استان و مسولین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، روند مراجعه شهروندان به جایگاه‌های عرضه سوخت بر اساس نیاز و به طور معمولی در جریان است و هیچ کمبودی برای تامین سوخت مصرفی شهروندان و مراجعان وجود ندارد.

در تعهد و مسؤولیت شناسی بالایی که در مدیران و کارکنان جایگاه های عرضه سوخت وجود دارد روند ضد عفونی و رعایت نکات بهداشتی و کنترلی برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا با دقت و جدیت در حال انجام است.

دربخشی دیگری از این اطلاعیه عنوان شد: شهروندان  اخبار صحیح را از رسانه های معتبر پیگیری و فقط در صورت ضرورت سوختگیری خودرو هایشان به جایگاه ها مراجعه کنند.

میدوار هستیم  مشتریان در حین سوختگیری در اجرای دستورالعمل های بهداشتی با کارکنان زحمتکش جایگاه‌ها همکاری لازم را به عمل آورند و از پرداخت نقدی و دست زدن به نازل‌ها بدون دستکش بهداشتی جدا پرهیز  کنند، خدمتگزاران شما در این شرکت همه تلاش خود را بکار بسته‌اند تا هیچ شهروندی دغدغه تامین سوخت برای خودرو خود را نداشته باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار