دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳

Monday, 15 July , 2024

۱۲۰۰۰ بسیجی برای مقابله با کرونا فعالیت می‌کنند

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با بیان اینکه ۱۲ هزار بسیجی برای کنترل ورودی‌های استان، ضدعفونی معابر و مقابله با کرونا ویروس در خوزستان فعال هستند، گفت: در امر کمک به غربالگری نیز ۳۰۰ نفر به مراکز پزشکی اهواز اعزام کردیم.

سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه خوزستان بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به احداث نقاهتگاه یکصد تخت خوابی اظهار کرد: پیش بینی شده که در کل استان نقاهتگاه‌هایی با ظرفیت ۹۰۰ تخت احداث شوند.

وی افزود: این کار با همت بسیج جامعه پزشکی و نواحی بسیج شهرستانی در حال انجام است و استاندار خوزستان در جلسات مختلف این اقدمات را برای پیشگیری و بهبودی به آن تأکید می‌کنند.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با بیان اینکه ۱۲ هزار بسیجی برای کنترل ورودی‌های استان، ضدعفونی معابر و مقابله با کرونا ویروس در خوزستان فعال هستند، گفت: در امر کمک به غربالگری ۳۰۰ نفر به مراکز پزشکی اهواز اعزام کردیم و ۱۶ کلینیک درمانی سپاه در کل استان به کمک مراکز بهداشتی – درمانی آمده‌اند.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی براساس برنامه در حال ضدعفونی معابر هستند، عنوان کرد: این اقدامات با کمک مردم و یاری خداوند می‌تواند موثر باشد و امیدواریم مسئله کرونا ویروس به زودی به پایان برسد.

سردار شاهوارپور با اشاره به محوری بودن نقش مردم در مقابله ویروس کرونا بیان کرد: مردم برای روز طبیعت از منازل خود خارج نشوند چرا که اجتماعات مردمی سبب تشدید ویروس کرونا می‌شود و از شهروندان تقاضا داریم که به این توصیه‌ها توجه کنند.

وی اظهار کرد: این رعایت‌ها می‌توانت به کمک کادر درمان بیاید چرا که خستگی آنها سبب افزایش زحمات آنها می‌شود و در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا تضعیف می‌شویم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار