پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳

Thursday, 18 July , 2024

توزیع۳ هزار بسته بهداشتی در مناطق محروم خوزستان

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: در شرایط فعلی، مجاهدان عرصه سلامت در جهت کاهش آلام مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

سردار حسن شاهوارپور ظهر امروز در حاشیه طرح توزیع اقلام بهداشتی و غذایی توسط سپاه، ضمن تشکر از کادر درمانی، جهادگران سلامت و همه رده‌های اقشاری بسیج، اظهار کرد: کم کردن مصائب و مشکلات مردم هنر شما بسیجیان عزیز است، این روزها آلام و مشکلاتی در بحث روحی و اقتصادی پیش آمده، خیلی از مشاغل تعطیل یا ضعیف دنبال می‌شوند که در این فضا، هر اقدامی که در جهت کاهش این مشکلات انجام دهیم مورد توجه خداوند است.

وی افزود: امروز ۳ هزار بسته بهداشتی بین کسانی که حتما توانایی مالی خرید آن را ندارند توزیع می‌شود، این بیماری به هیچ کس رحم نمی‌کند و یک عده در معرض خطر بیشتر هستند، مانند افرادی که زباله جمع می‌کنند یا نیروی خدماتی هستند.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: همچنین بسته‌های غذایی نیز توزیع می‌شود زیرا خیلی افراد در این مدت از نظر درآمدی دچار مشکلاتی شدند و این بسته‌ها می‌توانند کمکی کوچک به آن‌ها باشد.

وی ادامه داد: در این راستا از خیرین عزیز، شرکت فولاد خوزستان، بسیج جامعه پزشکی و روحانیونی که مجاهدانه در بحث تدفین کسانی که بر  اثر این ویروس از دنیا می‌روند کمک می‌کنند، تشکر ویژه دارم.

شاهوارپور گفت: کشورهای اروپایی و آمریکا مدرن‌ترین امکانات درمانی را دارند اما در کشور ما به لطف این مجاهدت‌ها شرایط بهتری داریم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار